Lenovo Z50-70 SSD önerisi

Demyan Lukic

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Teknoloji Tutkunu
Bilgisayarımın hard diski yandı, yenisini nasıl alırım hangisini almalıyım bilmiyorum. Forumda biraz dolaştım gözüme çarpanların linkini bırakıyorum;

Bunların birbirinden farkı var mı bilmiyorum fiyat farkları çok fazla. Hafıza dışında farkı var mıdır? Bir de bazı yerlerde Samsung 512 fiyatları arasında çok fark oluyor, hafıza dışında farkı varsa nasıl anlayabilirim? Son olarak bu olaydan anlayan birisi bana direkt bir 512 GB SSD önerse al tak dese çok güzel olur. Malum finallerim geliyor ve bu işlerden hiç anlamıyorum. Herkese teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Bütçe artırıp 2 TB alabilirsiniz:

Daha ucuz isterseniz:

Bütçe artırıp 2 TB alabilirsiniz:

Daha ucuz isterseniz:
şu 1 TB olanlar arasında 800 liralık fark var. Sebebini öğrenebilir miyim?

860 Pro olan daha iyi bir SSD. Ancak gereksiz pahalı bence. Bütçe artırabilirseniz Firecuda 120, artıramazsanız 870 EVO alın.
teşekkür ederim. müsaadenizle son sorumu sorayım. Bilgisayarımda win8.1 vardı lisansı ile birlikte. Yeni SSD alırsam yüksek ihtimal o gidecek, kenardaki Recovery tuşu da çalışmayacak. Bilgisayarın kenarında bulundan Recovery tuşunun çalışacak şekilde nasıl ayarlayabilirim ve win8.1 lisansımı nasıl geri alabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı