Lenovo Z510'un Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır?

naim murat

Hectopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
New Media Student
Arkadaşlar Lenovo z510 için çıkmış BIOS güncellemesi var mı? Eğer varsa nasıl kurabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca bilgisayarınızdaki BIOS sürümünüzü öğrenmelisiniz. Şu an mevcut Z510 modelli bilgisayarınızın güncel BIOS versiyonu aşağıdaki gibi geçiyor.

Versiyon: 8DCN40WW (V40)

bendede lenovo z 510 var. şuan bios sürümüm 8DCN37WW. günlerdir güncellemeye çalışıyorum ama bi türlü olmuyo. güncelleme dosyasını yönetici olarak çalıştırıyorum yeniden başlatıyo sonra şu resimdeki ekran geliyo. her defasında burda kalıyo. sonra kapatıp yeniden açmam gerekiyo ve güncellenmemiş oluyo tabiki. ekran kartı kod 43 hatası verdiğinden güncelleme yapmak istemiştim ama başaramadım bi türlü. yeri gelmişken ekran kartı içinde denemediğim yöntem kalmadı. tam 5 defa format attım windows 10 temiz kurulum yaptım. defalarca driverları silip temiz kurulum olarak yükledim. farklı driverları denedim (eski sürümleri). yok yok yok bi türlü olmuyo. internette bulduğum her çözümü denedim sonuç yok. birkaç farklı servise götürdüm anakart sorunlu olabilir falan dediler. onlarda tam bilmiyo. en nihayetinde bu bios güncelleme yöntemini söylemiş bi sitede bi arkadaş (
NVidia Graphics Card Error 43?). bunu deniyorum ama biosu güncelleyemiyorum. bilen varsa bi el atsın insaniyet namına :)

Dosya Ekleri

• cb18b8fc-3df4-4193-bbc4-2ba772f55a4d.jpg
    cb18b8fc-3df4-4193-bbc4-2ba772f55a4d.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 182
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı