Lens takamamak

Haklısınız gerçekten daha dikkat edeceğim ama nereye kadar işte. Lazer olmak istiyorum yaşımı bekliyorum ama çoğu kişi +30 yaşındandan sonra bile olsanız gene ilerleme olucaktır diyo şaşırıyorum. Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
30 yaş çok geç. Kornea, belli bir yaştan sonra esnekliğini kaybediyor. Bu yüzden de lazer ameliyatı imkansız hale geliyor. Ben 19 yaşında oldum, herhangi bir büyüme olmadı o zamandan bu yana.

Haklısınız gerçekten daha dikkat edeceğim ama nereye kadar işte. Lazer olmak istiyorum yaşımı bekliyorum ama çoğu kişi +30 yaşından sonra bile olsanız gene ilerleme olacaktır diyor şaşırıyorum. Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Lazer için en erken 25 yaşını beklemek gerekiyor bence. Gözlerin gelişmesi o yaşa kadar devam ediyormuş bildiğim kadarıyla.
Göz numarası ilerlemesi bence gözlere iyi bakamamaktan kaynaklanıyor; birisi gözlük takarsan numaran büyür der, öteki gözlük takmazsan numaran büyür der. Lazer içinde aynısı geçerli sanırım, devletteki profesörlere danışmak lazım, özeldekiler işin ucunda para olunca duymak istediklerini söyleyebilirler.

Çok fazla tanıdığım lazer oldu ve memnunlar. İlk 2 gün sancılı geçiyor sonra da ''oh dünya varmış'' diyormuşsun... Full övmeyelim de şimdi, bir tanıdığım da lazerden sonra bu seferde yakını görememeye başladı mesela.
Teknoloji gelişiyor, biraz daha beklemende fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı