Lens Tamircisi Önerisi

berk1937

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Super Mario World
Merhaba. Birkaç ay önce, ikinci el olarak Tamron 17-50mm lens almıştım. 2 aydır kullanamadım makineyi. Biraz önce bir elime alayım dedim ve bir baktım zoom halkası dönmüyor. Focus halkasında sorun yok AF/MF çalışıyor. Durduk yere nasıl oldu hiçbir fikrim yok. Sirkeci'deki çoğu tamirciye güvenmiyorum. Önerdiğiniz iyi bir tamirci var mı? Pahalıya patlasın istemiyorum. Zaten zar zor ikinci elini aldım, bu da sorun çıkarttı şansıma. Sirkeci'de olmak zorunda değil. İstanbul'da güvendiğiniz, işini iyi yapan, uçuk fiyatlar istemeyen bir tamirci önerirseniz sevinirim. :)

Hayyam Foto Teknik - Cemil Övünç.
Verebileceğiniz herhangi bir güvence var mı acaba? Sökmesi çok zor bir lens, yapılmaması gereken bir şey yapılır ise lensi çöpe atabilirim, bundan korkuyorum. Birkaç ay önce ikinci el olarak aldım, elimde kalsın istemiyorum. Çok da para verdim.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba? Veya bu lensle ilgili sorun yaşayıp tamir ettiren.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı