Leo A3 alınır mı?

Hocam PNY Türkiye'ye yeni gelmiş bir firma iyidir.

PNY'yi bende kullanıyorum ama yeni kullanmaya başladım. Sağlam marka olduğu söyleniyor. Bu sistem de hem ekran kartı hem de SSD PNY marka. Onun harici anakart Gigabyte. Gigabyte de sağlam markadır. Açıkcası ben bu markadan sorun yaşayan birine rastlamadım. RAM'ın markasını bilmiyorum. Fakat sistemi özelleştirmede +60 TL'ye yine PNY marka RAM'a geçilebiliyor. Ben bir tek PSU'dan şüpheliyim. Yani diğer parçalar çok sıkıntı çıkaran ürünler değil. Tabi sizin o markalarla aranız nasıl bilemem. :D sonuç olarak bence sistem fiyatına göre bakıldığında F/P ürünü.

Vallahi hocam doğruya doğru ama o parçalarda kalitenin K'si yok vallahi ben olsam almazdım.

Elraenn Parva - inventus Bu sistem nasıldır veya 9500TL her şey dahil arıyorum.

Elraenn Parva - inventus bu sistem nasıldır veya 9500TL her şey dahil arıyorum.

ULTIMA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB EVO / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR dün gece stoğu vardı. Şu an kalmamış. Eğer PC alacaksanız. Çok hızlı olmalısınız. Stokları çok iyi takip etmelisiniz.
Monitör dahil 9500 TL'ye.

Hocam işlemciyi R5 1600 yapın, PSU'da FSP Hydro yapın 7, 3K oluyor.

Hocam 8K ya çıkabilecekseniz bu olabilir ama PSU'yu en yakın zamanda değişin.

Bunun gibi şeylere bakabilirsiniz. Üstüne böyle bir monitör alabilirsiniz. ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

ULTIMA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB EVO / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR dün gece stoğu vardı. Şu an kalmamış. Eğer PC alacaksanız. Çok hızlı olmalısınız. Stokları çok iyi takip etmelisiniz.

Bunun gibi şeylere bakabilirsiniz. Üstüne böyle bir monitör alabilirsiniz. ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

hmmm

Mesela böyle sistemlerin eksiği nedir neden az tavsiye ediliyor bunlar.

Geri
Yukarı