Letgo güvenli ödeme nasıl yapılır?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Birisi bana Letgo get ile kargoyu yolla diyor. Ben ise şahsa gel gör direkt elden al diyorum fakat adam 200km falan uzakta. Ben bu Letgo güvenli ödeme olayını nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi bana Letgo get ile kargoyu yolla diyor. Ben ise şahsa gel gör direkt elden al diyorum fakat adam 200km falan uzakta. Ben bu Letgo güvenli ödeme olayını nasıl yapabilirim?
Hocam Letgo kaldırdı güvenli kargoyu yoksa çok iyiydi 50tllik kutulu oyunları kargo komisyon dahil 55tlye alıyorduk komple kapattı adamlar

Çok almak istiyorsa aranızda anlaşın güvenli ödeme yöntemi olan diğer platformlara atın ürünü.

"Dolap" da önerebilirim.
Komisyon daha fazla hocam sahibinden %10 alıyor belirli bir tutardan sonra dolapta komisyon sabit orda dolap daha avantajlı ama 300/500tlde sahibinden daha iyi ve dolapta ekstra kargo ücreti de var sahibindende kargo dahil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…