Letgo güvenli ödeme ücretsiz kargo yazıyor teslimatta ücret alırlar mı?

mutuozenc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 10 kiloluk 360 liralık bir üründe anlaştık.

Normalde direk alacaktım ama kargo ücretleri 100 liraya yakın çıkıyor.

Letgo sitesi üzerinden aldıgımda 30 lira komisyon ücretsiz kargo diyor.

Ücretsiz kargo için 30 lira komisyon mantıklı ama gelip bana 100 lira isterlerse durduk yere kazık yemiş olurum. Tecrübesi olan var mı acaba?

Merhaba. 10 kiloluk 360 liralık bir üründe anlaştık.

Normalde direk alacaktım ama kargo ücretleri 100 liraya yakın çıkıyor.

Letgo sitesi üzerinden aldıgımda 30 lira komisyon ücretsiz kargo diyor.

Ücretsiz kargo için 30 lira komisyon mantıklı ama gelip bana 100 lira isterlerse durduk yere kazık yemiş olurum. Tecrübesi olan var mı acaba?
Letgo gibi bir firmanın yalan söyleyeceğini sanmıyorum ücretsiz diyorsa ücretsizdir bence hocam.

Parayı satın alma sonunda, satıcıya ödeme yaparken kesiyorlar. Siz başka bir şey ödemiyorsunuz.

10 kiloluk bir koli olacak. Uygulamada ücretsiz diyor. Benim iyzico ya yaptığım ödeme dışında kargo kapıma geldıginde kargo ücreti almazlar mı?

Arkadaşa kod gidecek. Oda o kod ile ücretsiz kargoya verecek orada ücret çıkar diye düşünüyorum. Tecrübenize göre mi söylüyorsunuz acaba sürprizle karşılaşmak istemiyorum da.

10 kiloluk bir koli olacak. Uygulamada ücretsiz diyor. Benim iyzico ya yaptığım ödeme dışında kargo kapıma geldıginde kargo ücreti almazlar mı?

Arkadaşa kod gidecek. Oda o kod ile ücretsiz kargoya verecek orada ücret çıkar diye düşünüyorum. Tecrübenize göre mi söylüyorsunuz acaba sürprizle karşılaşmak istemiyorum da.

Hayır almazlar. Sahibinden ve Letgo'da güvenli satış yaptım.

Geri
Yukarı