Letgo'da küfür etmenin cezası nedir?

Erdemin başı dildir. Sebep var diyerek bu çocukta haklılık hissiyatı oluşturmanız yanlış.

Erdemin başı dildir. Sebep var diyerek bu çocukta haklılık hissiyatı oluşturmanız yanlış.
Ben çocuk haklı demedim, küfür etmesi hoş değil tabii sırf adam düşük fiyat yazdı diye küfür etmesi hak değil ama sabır sabır sabır bir yere kadar hocam be. Sen koyuyorsun 1500 TL'ye mesela GTX 1070 adam geliyor sana 600'e alırım diyor ciddi ciddi.

Bana da yapıldı o korku ile 2013’ten itibaren yaptığım tüm yorumları silip üzerine hesabı silmeye ayarladım. O derece . Ama bulan her türlü bulur.

Para cezası alırsın yaşın küçük para da ailene kesilir muhtemelen. Ek olarak umarım en ağır cezayı alırsın.

Sadece bu sefer böyle olduysa kurtarırsın Şaka bir yana muhtemelen para cezası olur ve ailen öder.

Kolay tabi klavye başından atıp tutmak. Nasıl korkuyorsun değil mi? Şöyle sağlam bir para cezası alınca akıllanırsın umarım. Bir daha klavye başından küfretmemeyi öğrenirsin.

Tamamen haklısın, ancak ülkemiz de işine gelince küfür edenler adam değil. Yeterli ortam ve bol bahanesi olanlar adam olabiliyor.

Bende aynılarını yaptım, mesajlarını sil SS alırsa alsın. Hiç kimsenin uğraşacağını sanmam. 300 TL olan bir şeyi 200 TL indirmeye çalışıyorsa hakaret davası açıp avukat tutacak ve dava masraflarını karşılayacağını düşünmüyorum. Korkutmak amaçlı yazmıştır engelle gitsin. İtibar da etme. Küfür de etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…