LFS Lisans nasıl alınır?

Gereksiz pahalı olduğundan genelde patch ile alıyorlar ama forumda yasak olduğundan yapılışını söyleyemem. S2 12 S3 18 Euro. Biri 340 biri 510 lira.

Sitesinden doğrudan alabilmeniz lazım. Yarış simülasyonu oynamak istiyorsanız LFS çok kıt bir oyun. Araba ve pist sayısı az. iRacing daha iyi olabilir eğer direksiyon seti ve merakınız varsa.
Gamepad ile arada sırada vakit geçirmek için oynuyorum. Assetto Corsa vs.

Gereksiz pahalı olduğundan genelde patch ile alıyorlar ama forumda yasak olduğundan yapılışını söyleyemem. S2 12 S3 18 Euro. Biri 340 biri 510 lira.
Patch ile oynadım daha önceden ama Defender bile bir şeyler yakalıyor o durumda.

Gamepad ile arada sırada vakit geçirmek için oynuyorum. Assetto Corsa vs.

Patch ile oynadım daha önceden ama Defender bile bir şeyler yakalıyor o durumda.
Kayıt defteri ayarlarından oyunun kodlarına müdahale ediyordu. Ben denedim de zararını görmedim. Bir zararı varsa bilmiyorum.

Orijinal kullanmak istediğim için almak istedim ama hak etmiyorsa parasını tecrübenize güveniyorum.
yıllar önce s3 almıştım, arada girip oynuyorum. Hala oynanabilir durumda, oyuna official olarak mod desteğini sundular o yüzden mod çeşitliliği konusunda gayet iyi tabi araçlarda lisans olmadığından hepsi tuhaf isimlere sahip. Geliştiriciler şaşırtıcı bi şekilde 20 yıl geçmesine rağmen hala oyunu geliştiriyorlar, şu anlık büyük güncellemeyi bekliyoruz, kendi sitesinden haberler kısmında 20.Yıl kısmına tıklarsan yeni gelecek şeylere göz atabilirsin. Eksi olarak yarışçı kitlesi dışındakiler pek zeki değil, bol bol toxic türk ve yabancı var, çok az sayıda map var, oyuncu sayısı az, arabayı kontrol etmeyi bilmeyip yüksek beygir alıp kaza yapan bol kısaca 510 TL kesinlikle etmez. Ucuz iken keşke alsaydın.

Yeni konular

Geri
Yukarı