Çözüldü Lfs.net virüs mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
lfs.net bu site virus mu indirdim oyunu ve VirusTotal'e koydum vba32 ve zillya adlı 2 anti virus programı backdoor buldu.

Siteyi bilmiyorum ama bilgisayarınıza Malwarebytes indirip tam tarama yapın, yaptıktan sonra silebilirsiniz. Bir de aklınızda bulunsun, eğer siteden indirecekseniz(official site hariç) Kaspersky gibi bir antivirüs programı bulunsun bilgisayarınızda.

Live for Speed yazınca ilk sitede indirdim?

Live for Speed yazınca ilk sitede indirdim?
Siteyi bilmiyorum o yüzden ne doğru ne yanlış diyeceğim ama benim az önceki yaptığım tavsiye eğer bilgisayarınızda virüs olursa diyeydi. Oyunu daha indirmeden VirusTotal'e koyduysanız çok da gerek olacağını sanmıyorum ama.

VirusTotal sonucunu atababilir misiniz? Anladığım kadarıyla 2 tane antivirüs programı virüs olarak görmüş ve diğerleri temiz demiş. Eğer öyleyse endişelenmenize gerek yok ama siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…