LG 22MK400H-B 21.5" 1ms Full HD FreeSync monitör alınır mı?

Prelüd

Hectopat
Şu an kullandığım monitör 1080P değil 5ms ve anlayamadığım bir şekilde dalgalanma yapıyor ben de bu sebeplerden dolayı yeni monitör almak durumundayım.

Araştırmalarımı yaptım ve bu monitörün fiyat performans açısından en iyi monitör olduğunda karar kıldım sizce bu monitör alınır mı sizlerin de fikirlerinizi almak istiyorum belki de daha iyisini bulabilirim bütçem çok değil, aradığım özellikler 1ms tepkime süresi, 1080P çözünürlük ve en az 60Hz olması [75 olması daha iyi olur] bana fiyat performans ürünü olan ve bu özellikleri taşıyan daha iyi bir ürün de önerebilirsiniz.

Aynısı var böyle eğip yukarıya çıkartamıyorsun yani hareket ettirilmiyor ama fiyatına göre bence iyi duvara monte edilebiliyor onu yapmak istiyorum ve parlaklığı biraz yüksek kendin ayarlayabiliyon ama bana gene yüksek geliyor deneme şansın olursa bir dene derim fiyatına göre iyi kısacası.

Aynısı var böyle eğip yukarıya çıkartamıyorsun yani hareket ettirilmiyor ama fiyatına göre bence iyi duvara monte edilebiliyor onu yapmak istiyorum ve parlaklığı biraz yüksek kendin ayarlayabiliyon ama bana gene yüksek geliyor deneme şansın olursa bir dene derim fiyatına göre iyi kısacası.

Yukarı aşağı hareket ediyor diye biliyordum ben hocam.
TN panel kullanmıs. IPS veya VA panelli bir monitör daha iyi olurdu ama fiyat zorluyor işte. Biraz bütçe arttırabilirsen Acer Nitro QG221Qbii 21.5" 75Hz 1ms (Analog+HDMI) FreeSync Full HD Monitör alabilirsin.

Hocam TN oyun için en iyisi değil mi ?
juyı8y7987.png

Aynı monitörün IPS modelini kullanıyorum, memnunum ama 144Hz arayışında olduğum için elden çıkarmaya çalışıyorum.

Peki, bir sorum olacaktı, genel olarak ayağının sağlam olmadığını sürekli sallandığını söylüyorlar cidden rahatsız edecek kadar sallanma var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı