LG 22MK400H-B 4K mı Full HD mi?

Eğer monitörü henüz almadıysanız bu ürün sorunludur, 1ms(Fast) modunda eski tip monitörler gibi titremeler yapmaktadır. Bunu inceleme videoları altında ve satıcı yorumlarında da görebilirsiniz. 1ms adı altında satılan ürün 1ms modunda stabil değilse bu ürün F/P olmaktan çıkar.

Eğer monitörü henüz almadıysanız bu ürün sorunludur, 1ms(Fast) modunda eski tip monitörler gibi titremeler yapmaktadır. Bunu inceleme videoları altında ve satıcı yorumlarında da görebilirsiniz. 1ms adı altında satılan ürün 1ms modunda stabil değilse bu ürün F/P olmaktan çıkar.

Peki F/P ürünü 600 TL'yi geçmeyen monitör önerir misin.

Peki F/P ürünü 600 TL'yi geçmeyen monitör önerir misin?

Şu anki piyasada bu fiyat bandına düzgün bir ürün bulabilmeniz zor, ben bu monitörden sonra Acer Nitro QG221QBII 21.5" modelini bulabilmiştim fakat şu an 850 TL gibi fiyatlarda tercih edilecek bir monitör değil. Alternatif çözüm olarak ikinci el sitelerinden birebir fiziksel kontrol sağlayabileceğiniz ürünlere bakabilirsiniz, dikkat etmeniz gereken unsurlar olduğu için bir tık daha sıkıntılı bir yol bu. İndirimler kovalayarak belki düzgün bir model yakayabilirsiniz, ben itopya günün indirimlerinden Asus VP248H 75hz 1ms 24" freesync modelini 750tl gibi bir fiyata almıştım, ürün 2 yıldır en ucuz 799tl satılmış mesela, bu tarz indirimler kovalamanızı öneririm.

Şu anki piyasada bu fiyat bandına düzgün bir ürün bulabilmeniz zor, ben bu monitörden sonra Acer Nitro QG221QBII 21.5" modelini bulabilmiştim fakat şu an 850 TL gibi fiyatlarda tercih edilecek bir monitör değil. Alternatif çözüm olarak ikinci el sitelerinden birebir fiziksel kontrol sağlayabileceğiniz ürünlere bakabilirsiniz, dikkat etmeniz gereken unsurlar olduğu için bir tık daha sıkıntılı bir yol bu.

O zaman böyle Full HD olsun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı