LG 23.5" 24MK400H alınır mı?

Hocam size tavsyem ne olursa olsun IPS almaya çalışın. VA panel kullanıyorum eski tür oyunlarda GTA VC, SA gibi oyunlarda smearing ve ghosting gibi sorunları oluyor. IPS alın zaten video da izliyormuşsunuz.

Ben 1.5 senedir kullanıyorum. Memnunum. Panel Tn panel. Oyun film vs çok amaçlı kullanıyorum bilgisayari memnunun bu moniterden. Yalniz ips panel hiç kullanmadım. Çok fark var diyenler var. Yalniz 800 tl gibi bir fiyata pişman etmez. Ben 950 tlye almiştim 2020de. Oyunlarda hiç sikinti yapmadi gayet iyi. Yalniz monitörü 1 msye ayarladiginizda renkler aşırı bozuluyor yani herhangi bişey yapmak mümkün olmuyor.

LG 22MN430M-B modelini tavsiye edebilirim. IPS panel.

Ben 1.5 senedir kullanıyorum. Memnunum. Panel TN panel. Oyun film vs çok amaçlı kullanıyorum bilgisayari memnunun bu moniterden. Yalniz IPS panel hiç kullanmadım. Çok fark var diyenler var. Yalniz 800 TL gibi bir fiyata pişman etmez. Ben 950 TL'ye almiştim 2020'de. Oyunlarda hiç sikinti yapmadi gayet iyi. Yalniz monitörü 1 msye ayarladiginizda renkler aşırı bozuluyor yani herhangi bir şey yapmak mümkün olmuyor.

Kaça ayarlamalıyım?

Hocam 1 haftadır evde değilim yalnız şöyle hatırlıyorum. Menüde yanlış hatirlamiyorsam Response time seçeneği var. Onu Fastest yapınca renkler anormal bozuluyor. Ben Faster'da kullanıyorum. Birde normal ve off seçeneği var diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı