LG 24mk400h monitör uyku moduna geçiyor

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
Monitör
LG 24MK400H
Dün bilgisayarımı sıfırlamam gerekti ve bütün ayarlarım silindi. Bundan dolayı Win+L ile bilgisayarı kitlediğimde 1 dk sonra monitör "no signal" uyarısı verip, uyku moduna geçiyor. Uyanması için tekrar fareyi hareket ettirmem ya da klavyeden bir tuşa basmam gerekiyor ancak ondan sonra bilgisayarı açmayıp AFK kaldığımda tekrar uyku moduna geçiyor. Sıfırlama yapmadan önce böyle değildi, hangi ayarlar değişti bilmediğim için bir türlü çözemedim. Aklıma ilk olarak monitör ayarlarını kurcalamak geldi, denedim ve orada buna engel olabilecek bir şey bulamadım. İnternetten baktığımda ise benimle aynı sorunu yaşayan insanlar göremedim, gördüklerim genel olarak monitörünün hiç açılmadığını söylüyordu ancak bende öyle bir durum söz konusu değil.

Son düzenleme:
monitörle alakalı bir şey olacağını sanmıyorum windows arama çubuğuna güç uyku ve pil ayarları yazıp ekran ve uykudan süreyi artırman lazım

monitörle alakalı bir şey olacağını sanmıyorum windows arama çubuğuna güç uyku ve pil ayarları yazıp ekran ve uykudan süreyi artırman lazım
Ayarları bu şekilde yaptım, bunu yapmadan önce ekranı kapatma süresi 15 dk'ymış ancak ekranın kapanması 15 dk sürmüyordu, 1 dk sonra kapanıyordu.

1700915698101.png

Yeni konular

Geri
Yukarı