LG 24MP59G Alınır Mı ?

Sanırım bu Samsung model monitör 48-73Hz desteği sunuyor. Bu 73 Hz değerine ulaşabilmemiz için freesync özelliğini mi kullanmamız gerekir? Bu konuda bir bilginiz var mı?

Sanırım bu Samsung model monitör 48-73Hz desteği sunuyor. Bu 73 Hz değerine ulaşabilmemiz için freesync özelliğini mi kullanmamız gerekir? Bu konuda bir bilginiz var mı?
Evet FreeSync açınca oluyor fakat ekran kartınız AMD değil ise sadece 72 Hz özelliğini kullanabiliyorsunuz. Yırtılmaları engelleme özelliğini kullanamıyorsunuz.

Çok fazla teknik detay bilmemekle birlikte ips panelin renkleri dolayısıyla 24mp59g yi tercih ederdim. Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz. Yaklaşık 1 ay gibi uzun süredir 24mp59g ve 24mp68vq-p modellerini ben de takip ediyorum. 24mp68vq-p gerçek 8 bit olması ve vesa bağlantı seçeneği ile 1 adım önde, yani; ona da bir bakmanızı tavsiye ederim.

Çok fazla teknik detay bilmemekle birlikte ips panelin renkleri dolayısıyla 24mp59g yi tercih ederdim. Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz. Yaklaşık 1 ay gibi uzun süredir 24mp59g ve 24mp68vq-p modellerini ben de takip ediyorum. 24mp68vq-p gerçek 8 bit olması ve vesa bağlantı seçeneği ile 1 adım önde, yani; ona da bir bakmanızı tavsiye ederim.

24mp68vq-p modeli 5ms 60hz değerlere sahip. Şuanda kullandığım monitörle aynı. Ben oyun açısından ms ve Hz değerinde oynama yapmak istedim LG'nin 24mp59g modeli çok güzel ama geçen gün birisi 1ms özelliğinde dalgalanma yaptığını söyledi ve Samsung'un LC24F390FHMXUF modelini önerdi VA panele ve gerçek 8bit özelliğe sahip ayrıca 72Hz'e kadar tazeleme oranı varmış. Çok kararsız kaldım LG ve Samsung arasında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı