LG 3D Max (LG P725) Kulaklık çıkıyormuş gibi gözüküyor

JenLedger

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:/Program Files/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Satış Yöneticisi
LG 3D Max (LG P725) telefona sahibim. Telefonuma rom attım, normalde 2.3.6 olan sürümü 4.1.2 ye yükselttim maalesef LG destek vermediği için.

Romdan sonra müzik dinlerken farkettim, dakikada bir müzik kesiliyordu yeniden devam etmek zorunda kalıyordum.

Sonradan anladımki 1 saniyeliğine çıkıyormuş gibi gözüküyor. Poweramp yükledim o kulaklığı takınca müziğe devam ettiği için. Müzik 1 saniye durup sonra kaldığı yerden devam ediyor(Poweramp kulaklık takıldı gibi anladığı için) Neyse dedim idare ederim 1-2 dakikada bir yapıyor falan diye de,
Şuan dakikada 2-3 kere yapmaya başladı iyice canımı sıkmaya başladı. Kulaklığımda sorun yok başka kulaklıklarla denedim hepsinde aynı. O 1 saniyeyi yakalayıp o arada müziği devam ettirmeye calıstım, Telefon hoparlöründen devam etti tabi hemen kulaklığa geçti...

Çözüm bulabilecek varsa beni çok mutlu eder gerçekten. 2.3.6'ya dönmek istemiyorum.

Teşekkür ederim ama p720ler bana olmuyor hata veriyor. Bu sürümde bişey değiştirdim icindeki dosyalardan(zip'in) öyle olmuştu. Bunda ne değiştireceğimi bilmiyorum.

-------------------------------

Düzenleme: Sorunu buldum. Rom ile birlikte gelen ses yöneticisiymiş sorun. Ekolayzer'ı actığımdan dolayı olmuş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı