LG 42LE4500 Android TV box önerisi

Emre_2005

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, yeni televizyon aldık ve eskini odama monte ettim. Benim bu LG42LE4500 televizyonumun sağ ve sol tarafında 7 sene önce dikey olarak şeritler çıkmaya başladı ve şimdi de siyah oldular. Bundan gene 4-5 sene önce televizyondan yanık kokusu gelmişti onun sebebini de (ekranın orta üstünden simsiyahlık var fark ettiyseniz (fotoğraf 1 ve 2)) bulduk, o yüzden aşırı pahalı bir şey istemiyorum. Bütçem en fazla 700 TL daha aşamam. Bu eski LED-LCD TV'ye Android TV box ne önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• Foto 1.jpeg
    Foto 1.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 34
  • Foto 3.jpeg
    Foto 3.jpeg
    155,7 KB · Görüntüleme: 27
  • Foto 2.jpeg
    Foto 2.jpeg
    156 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar, yeni televizyon aldık ve eskini odama monte ettim. Benim bu LG42LE4500 televizyonumun sağ ve sol tarafında 7 sene önce dikey olarak şeritler çıkmaya başladı ve şimdi de siyah oldular. Bundan gene 4-5 sene önce televizyondan yanık kokusu gelmişti onun sebebini de (ekranın orta üstünden simsiyahlık var fark ettiyseniz (fotoğraf 1 ve 2)) bulduk, o yüzden aşırı pahalı bir şey istemiyorum. Bütçem en fazla 700 TL daha aşamam. Bu eski LED-LCD TV'ye Android TV box ne önerirsiniz?

O halde ekran sorununuzdan bahsetmeniz konunun anlaşılırlığını azaltmış. Yalnızca Android TV box önerisi istediğinizi belirtmeniz yardım alma ihtimalinizi artırırdı.

Şey olarak düşündüm eski televizyon belki desteklemez problem çıkarır o yüzden detay vermek istedim.

@D.WINCHESTER hocam sağ olun tavsiyeniz için satın aldım.
1657911612162.png

Son düzenleme:
Rica ederim hocam güle güle kullanın.

Sağ olun hocam.

Evet arkadaşlar ilk deneyimlerimi anlatıyorum.
1) gayet hızlı ve görüntü kalitesi güzel. Philips televizyonun arayüzüyle birebir kopyası.
2) internet tarayıcısı yoktu puffin tarayıcı indirdim.
3) az önce hem televizyonu hem Stick'i kapatınca saat sıfırlandı bende DNS değiştirdim (8.8.8.8 yaptım.) (eğer kesin çözüm olursa yazmış olduğum bu cümleyi sileceğim.)
4) Google Duo ile birini arayınca ses tam 30 saniye sonra kesiliyor ve geri gelmiyor. (nedenini bulamadım.)
@D.WINCHESTER

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-07-18 at 22.01.12.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-18 at 22.01.12.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 74
  • WhatsApp Image 2022-07-18 at 22.02.22.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-18 at 22.02.22.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Sağ olun hocam.

Evet arkadaşlar ilk deneyimlerimi anlatıyorum.
1) gayet hızlı ve görüntü kalitesi güzel. Philips televizyonun arayüzüyle birebir kopyası.
2) internet tarayıcısı yoktu puffin tarayıcı indirdim.
3) az önce hem televizyonu hem Stick'i kapatınca saat sıfırlandı bende DNS değiştirdim (8.8.8.8 yaptım.) (eğer kesin çözüm olursa yazmış olduğum bu cümleyi sileceğim.)
4) Google Duo ile birini arayınca ses tam 30 saniye sonra kesiliyor ve geri gelmiyor. (nedenini bulamadım.)
@D.WINCHESTER
Hayırlı olsun hocam , beğendiyseniz güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı