LG 55"SK8500 ve 55"SK9500 Nasıldır?

av.suleyman

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Bu iki modelden birisini kullanan var mı? Eksi gördükleri bir durum söz konusu mu? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa teşekkür ederim şimdiden.

Zaten 49 dan 55 e yükseldim. 55 psikolojik sınır. Sk 9500 8500 TL civarı. Bu fiyata daha güzel olarak Ssamsung mu önerirsiniz? Kullanım amacı genelde film izlemek olacak. İnternette çok fazla detaylı incelemeler var kafam basmadı bir türlü.

LG alırsanız pişman olacağınızı sanmam sadece fiyat tuzlu. Zaten çoğu televizyonun panelini LG üretiyor. Smartta da başarılı ama Samsung'un ki daha başarılı diye biliyorum. 55'' sınır ise yine Samsung'un 55Q8CN modelini öneririm. Kavisli televizyonda hoştur ama sadece izleme olarak SK9500 daha iyi gibi.

LG alırsanız pişman olacağınızı sanmam sadece fiyat tuzlu. Zaten çoğu televizyonun panelini LG üretiyor. Smartta da başarılı ama Samsung'un ki daha başarılı diye biliyorum. 55'' sınır ise yine Samsung'un 55Q8CN modelini öneririm. Kavisli televizyonda hoştur ama sadece izleme olarak SK9500 daha iyi gibi.
Katılıyorum Samsungun 55q6fn modelini aldım 1 ay kadar önce görüntğ kalitesi çok iyi q8 modellerinde görüntü daha iyiydi ama para yoktu. Samsungda ki bağlantı kutusu yani tvye giden tek kablo var diğer kabloların hepsi o kutuya bağlanıyor bence çok güzel bir özellik.
Eksi olarak 55q6fn klavyesinde yazmak çok kullanışlı değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı