LG Flatron E2250V-PN Güç Kablosu Nereden Bulunur?

FaKeReaL

Hectopat
Dostlar bu monitöre göre güç kablosunu her yere baktım fakat bulamadım. İnternette de amazon harici göremedim uyacak bir kablo önerir misiniz?

Güç girişi:

dBVzaZ.jpg

Gerekli Volt ve Amper:

1EAm31.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu yapıdaki monitörler direk 220 voltla AC ile değil tıpkı laptop adaptörü gibi voltajı düşürücü AC/DC adaptörden sonra besleniyor. Resimdeki güç girişinden olan 12 volt DC. 'yi 220/12 AC/DC adaptör (12 volt, 3 amper) bağlantısından sonra, bu adaptör jakını tam o noktadan (DC-IN'e) takacaksınız. Ürünle birlikte siyah, kare şeklinde adaptörün aksesuar olarak monitörün kutusundan çıkması gerkiyordu. Adaptöre bağlanan güç kablosu ise ayni PC PSU'suna bağlananlarla aynidir, bunun yenisini bulmada bir sıkıntı olmayacaktır.

Adaptörü 220 volt güç kablosuyla yeniden satın alma durumunuz olacaksa eğer jak > monitörün dişi jak girişi uygunluğu için monitörü de birlikte götürmeniz iyi olur. Ancak adaptöre giren 220 volt topraklı güç kablosu bozulduysa standart bir PC güç kablosunun buna tam uyması gerekir, ayni monitörü (Farklı ekran boyutuyla) ben kullanıyorum çünkü.

Elinizde alttaki linkteki gibi (Bu monitöre uygun standart jak uçlu) bu monitörü 12 volt DC'yle çalıştırabilmek için buna benzer bir adaptör bulunmalıdır. Kolay gelsin.

12v 3a Amper Şerit Led Adaptör - Trafo 36w GittiGidiyor'da 366420405

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı