LG G2 Ekranı Kırıldı

Benim de telefonumun ekranı kırılmıştı ithalatçı garantili olduğundan lg servisine de göndermedim. İnternette gittigidiyor dan 220tl ye orjinal ekranı buldum ve 25 tl yede yaptırdım. Bu işi yaptığım için söylüyorum riskli mi evet fakat güvenilir bir site ve güvenilir bir satıcı bulduktan sonra gerisi kolay. Ben ekranı araştırdım ekranın fiyatı 200 tl üstüne ekranı telefona takmak için çok pahalı rakamlar istiyorlar yani nerdeyse ekran fiyatı. Ben sırf senin nin bu yazını gördümde üye oldum yanlış bilgilendirilip pahalı fiyatlara lg servisinden filan yaptırma diye ama yine para senin kararını sen vereceksin.
Orjinal olduğunu nerden anladın? İlkiyle arsında fark var mı dokunmatiği olsun rengi olsun? Aldığın site linkini yazar mısın linki bulamazsan en azından mağaza adını yazar mısın? Birde nerde yaptırdın 25 tl ye ?

Çok kararsız kaldım şimdi. 450-500 tl vermek pahalı ama orijinal ve takılı alıcam telefonu 6 ay garantili üstelik. Ama sizin dediğiniz uğraştırır ve güven sıkıntısı da var. Valla kararsız kaldım.

Gittigidiyor dan almıştım bundan bir ay önce hiç bir değişiklik yık ekran da ekran tamamen orjinaldi ben ankarada oturuyorum hastane metrosunun hemen yanında telefon teknik servisi var orada 25tl ye taktırdım ekranımda hiç bi sıkıntım yok aynı full hd ekran ☺

Arkadaşlar bugün LG yetkili servisinde 450 TL ye yaptırdım ekranı 10 numara oldu 0 problem :)
Size sorum ekran koruması için kap ve jelatin alıcam da jelatin için buff marka jelatini düşünüyorum sizce almalı mıyım? Dedikleri kadar sağlam mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı