Lg G2 nasıldır?

Hocam LG G2 güzel cihazdır. Galiba 5.1.1 Güncellemesini de alacak. Ancak daha güncel cihaz olan Asus Zenfone 2'yi incele bence. Ben şu an bu aralıkta bir cihaz alacak olsam ya G2 ya da Zenfone 2'yi incelerdim.

@Hüseyincan AKYÜZ Bende G2 kullandım daha 2 yıl bile olmadı, telefon o kadar yere düştü, asfalta, taşa düştü ama ekranı kırılmadı hala. Sadece ekran çerçeveden ayrılmaya başladı. Bende cihazı zorlayacak oyunlar oynadım ama sararma olmadı bende. KitKat' a geçenlerin bir kısmında sararma olmuş ama telefonla alakalı bence. O kadar rom yükledim vs. birşey olmadı. Yani demem şu ki kötü bir cihaz değil. Aksine yine alınabilecek bir cihaz. Tabiki Zenfone 2 daha güncel bir cihaz ama dediğim gibi bütçesini öğrenirsem başka cihazlarda önerebiliriz. Ama G2 fiyatlarında ya Zenfone 2 yada G2 alabilir.

@Hüseyincan AKYÜZ Bende G2 kullandım daha 2 yıl bile olmadı, telefon o kadar yere düştü, asfalta, taşa düştü ama ekranı kırılmadı hala. Sadece ekran çerçeveden ayrılmaya başladı. Bende cihazı zorlayacak oyunlar oynadım ama sararma olmadı bende. KitKat' a geçenlerin bir kısmında sararma olmuş ama telefonla alakalı bence. O kadar rom yükledim vs. birşey olmadı. Yani demem şu ki kötü bir cihaz değil. Aksine yine alınabilecek bir cihaz. Tabiki Zenfone 2 daha güncel bir cihaz ama dediğim gibi bütçesini öğrenirsem başka cihazlarda önerebiliriz. Ama G2 fiyatlarında ya Zenfone 2 yada G2 alabilir.
Sizin benim dediğim sorunları yaşamamanız kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmez benim yaşamamda başkasının yaşayacağı anlamına gelmez ben başımdan geçenleri anlattım ve fikrimi söyledim. Ayrıca cihaza kötüde demedim. Bu konuda bi anlaşalım. :)
Ben KitKat'a geçmeden önce başlamıştı sararma zaten en güncel olanı kullanamayacaksak ne anlamı var güncelleme gelmesinin.
Senin telefonun sağlam çıkmış olabilir 2 yıl kullanmışsın aladığım kadarıyla bu süreçteki stabilitesinden de bahseder misin ilk aldığında nasıldı 6 ay sonra nasıl oldu son zamanlarda nasıldı?

Ben sana kötü birşey demek istemedim, seni haksız çıkarmak gibi bir niyetimde yok. Bende dedim zaten, telefondan alakalı diye. Ayrıca tam 2 yıl olmadı ama cihaz hala kullanılabilir durumda. Düşmeden kaynaklı ekran çerçeveden ayrılmış durumda ve dokunmatiği bu sebepten arada sırada çalışmıyor. Tabiki cihazı ilk aldığımız günkü ile 6 ay sonrası aynı olmuyor. Cihazda bol miktarda çöpler oluşuyor. Bunlar kullanılan uygulamalara bağlı. Ama cihaza 5 ayda bir fabrika ayarlarına sıfırlayıp herşeyi silersek ilk günkü gibi olur. Ama darbeden kaynaklı takılma, ısınma vb. şeylerde yapacak birşey yok. Servise yollasak bile 700 Tl gibi bir ücret istiyor ekranın değişmesi için. Ama telefonu dikkatli kullanırsak ve sağlam bir kılıf ile güvene alırsak sorun çıkacağını zannetmiyorum.
Ayrıca cihaz güncelleme aldıktan sonra kötüleşti diyenlerde var. Ama bence daha iyi oldu güncelleme aldıktan sonra. Şuan da G4 kullanıyorum. Ondan da memnunum. Eğer konu sahibi ücreti söylerse daha birçok model öneririz. @A4tech

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı