LG G2 vs Xperia Z1

Z1'de iyi LG G2'de. Bütçe azsa LG G2. Fazlaysa Z1. Asla Compact almazdım şahsen.

Çok karıştı aklım G2 ekran daha iyi fakat z1 in malzeme kalite iyi alacağım cihazı en az 2 yıl kullanıcam ne yapmam gerekiyor (

Z1 Compact al. G2'yi de Z1'i de 2 sene kullanırsın ama Z1 Compact daha uzun gider.

G2'ye güzel bir kılıf takarak sağlamlaştırabilirsin. Z1 sağlam bir telefon zaten.

İkiside bence 2 yıl götürür ama Z1 çok daha rahat götürür diye düşünüyorum. Bizim bi tanıdıkta vardı o kadar düşürdü telefonda sıkıntı yok hatta havuza felanda soktu maşallah diyelim bir sorun çıkmadı yani.

Z1 Compact'ın ekranı ufak biraz. Eğer senin için uygunsa ve bütçen yetiyorsa Z1 compact al, Z1 yerine. Ekranı da daha iyidir Z1'e göre. Eğer bütçen zorluyorsa G2 alabilirsin. 9 aydan fazla oldu. Hiç sıkıntı yok.

Bedavacımda 1300 liraya z1 buldum bizdeuygunda 1179 lira g2 acaba hangisini alsam bugün alcam of ne yapmalıyım (

O tarz sitelerden almanı tavsiye etmem. Başın ağrır daha sonra.

Öyle her siteden alışveriş yapma. Sonra paran boşa gidebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…