LG G3 Beat Lollipop Güncellemesi

Caner Gözütok

Hectopat
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Lg G3 Beat kullaniyorum ancak kafama takılan bir soru var. Bildiginiz gibi lg g3 lolipop güncellemesi aldi. Beat modeline gelicek mi? Forumlarda tam bir kesinlik bulamadim eğer resmi açıklama varsa link ile birlikte bilgi verirsenin mutlu olurum. İyi günler dilerim.

Bende g3 beat kullanıcısıyım. Bu konuyu bende çok merak ettim. Googledan aramalarımın sonucunda resmi bir açıklama bulamadım fakat bazı siteler lg g3 beat'ı da güncellenecek listesine daha doğrusu muhtemelen güncellenecek listesine almışlar. Şahsen bende bu listenin içinde olduğunu düşünüyorum fakat haliyle biraz daha beklememiz gerek.

"We imagine that in time the LG G2 Mini will probably get updated too and the LG G3 Beat and LG G3 Sare both bound to get updated. "
Kaynak: Android Lollipop 5.0 update: when can I get it?: LG, Motorola, OnePlus, Huawei, Asus and ZTE | Mobile Phones News | TechRadar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı