LG G3 Telefon Kapalıyken Bilgisayara Resim Atma

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
LG G3 D855 İthalatçı garantili telefonum var. Yaklaşık 3 yıl oldu alalı. Dün rehbere girmeye çalıştığımda rehber durduruldu diyerek rehbere girmeden çıktı. Tekrar denedim yine aynısı oldu bende telefonu kapatıp tekrar açtım.

Bu sefer PİN Kodu girme yerine gelince 'Durdu: Ne yazık ki, Sist. Arayüzü' yazıyor tamama tıklıyorum bu sefer 'Maalesef, com.android.phone işlemi durduruldu' diyor. Bu sürekli tekrarlanıyor ve diğer hataya geçerken ekran kararıp geliyor sonra telefonun ana ekranındaki uygulamalar gözüküyor daha sonra kilit ekranına geliyor. Kısacası bu döngü bu şekilde devam ediyor.

Telefon tamircilerine sorduğumda LG telefonlarda kronik anakart arızası olduğu bu sorunun belki hard reset atarak geçeceği ama bu yönteminde uzun süre götürmeyeceği söyleniyor. Bazı telefoncularda virüs ile ilgili olduğunu söylüyor. Ben hard reset atmadım çünkü telefonun içinde resimlerim ve videolarım var bunları alıp hard reset atmak istiyorum. Telefonu kabloyla bilgisayara taktım ama bu sefer telefondan bir onay vermem gerekiyor resim ve videoların bilgisayarda gözükmesi için ama işlem yapamıyorum. LG G3 bilgisayarıma geliyor klasörleri aç diyorum ama boş gözüküyor telefondan onay vermediğim için.

Arkadaşlar telefon kapalıyken veya başka şekilde ben bu resimleri alabilirmiyim bilgisayara. Mesela LG'nin bu tarz programları var mı veya başka programlar. Önce telefondan resimleri bilgisayara atmam gerek daha sonra hard reset atacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefon kapalıyken veya başka şekilde ben bu resimleri alabilirmiyim bilgisayara.

Normal şartlarda mümkün değil diye biliyorum. Belki root edince olabilir ama onda bile cihaza erişim gerekebiliyor.

Ancak telefoncularda bulunan "Box" cihazlar ile böyle bir şey mümkün olabilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Google Photos kullanmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı