LG G3 vs Sony Xperia Z1 - Z2

Tekrar G2de karar kıldım arkadaşlar dediğiniz gibi bataryası daha uzun gider ve işlemcileri aynı.

Bence de LG G2 almanız şuan için daha mantıklı.

Geçen gün Xperia Z2'yi Vodafone'de inceledim, bu kadar üstün bir cihaz var, o da Note 4. G3 seni yarı yolda bırakır eminim.

Nerden bu kadar eminsiniz çok merak ettim? Gelecekten kim emin olabilir?

Vallahi aklım Z2ye gidiyor.
Diğerlerini bilmem ama ben z2 aldım malum önümüz kış su geçirmez bir telefon hem dış görünüşü LG G3 den daha iyi geldi kamerasını söylemeye gerek yok Sony Xperia Z2 öneririm Aynı zamanda kasa kalitesi samsung gibi kalitesiz değil

Antutu'da 45K almış bir cihaz. iPhone 5S ve 6'dan sonra ilk Android tabanlı 64-bit işletim sistemine sahip olan cihaz Note 4. 2K çözünürlük 3200 mAh bataryaya yetmeyebilir şarj sıkıntısı olacaktır bence.

Ben LG G3 diyorum sebebi dışarıya verdiği ses hertürlü z2 den daha yüksek ayrıca ekranı daha güzel daha hızlı odaklanıyor ve z2 deki sanal tuşlar çok yer kaplıyor

Ben LG G3 diyorum sebebi dışarıya verdiği ses hertürlü z2 den daha yüksek ayrıca ekranı daha güzel daha hızlı odaklanıyor ve z2 deki sanal tuşlar çok yer kaplıyor
LG G3'ün de sanal tuşları olduğunu hatırlatayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…