LG G3 Yavaşlama problemi önüne geçemiyorum

rinkull

Hectopat
Arkadaşlar 2014 kasım ayında LG G3 aldım 4.4.2 varken birşey olduğunu hatırlamıyorum ama LG PC Suite üzerinden Anroid 5.0 güncellemesini kurdum ondan sonra olanlar oldu telefon ana ekrandayken bazen kasma yapıyor, Ekrandaki hava durumu widgetini kaldırdığım zaman gidiyor ama ben bu telefona o kadar para vermişim ve kaldırmak istemiyorum.. Bu telefonu tekrar 4.4.2'ye nasıl geri çevirebilirim yani ilk aldığım haline dönsün istiyorum.. Bir arkadaşım elinde kurcalarken bunun benim gördüğüm G3 ile alakası yok çok yavaş dedi,Moralim o gün bu gündür çok bozuk bu telefon yüzünden, Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. Buda benchmark Testi.
Screenshot_2015-03-05-21-19-09.png

Edit: Arkaşlar yukarıdaki testi telefon aşırı ısınnmışken yapmıştım bu sabah kalkıp yeniden test yaptım ve sonuca inanamadım.. İşte yeni testin sonuçları ve ısının performans üzerindeki etkisi 416 Puan fark yaptı :)
Screenshot_2015-03-07-09-44-26.png

Yardımcı olacak kimse yok mu? tekrar stock rom kursam düzelir mi?

Flash Tool ile 4.4.2' ye dönecektir. PC Suite üzerinden güncelleyenlerde mutlaka bir sorun oluyor. (Kullanıcıların söylemlerine göre.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı