LG G3'e hard reset nasıl atılır?

Protogen_0

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(sayılır)
Hayatta en zor şey nedir diye sorsalar bu telefonu formatlamak derdim çünkü formatlanmıyor. Nedenini bilmiyorum. Belki diyebilirsiniz güç ses kısma tuşlarına tıkla olur. 20-30 kez denedim olmadı. Bunun daha basit bir yolu var mı ya da bunu çözümleyecek bir şey varsa yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Telefonu kapatın.
  2. Açılına dek Güç ve Sesi kısma tuşlarına basılı tutun.
  3. Başlat (Start) yazılı bir ekran çıkacak.
  4. Kurtarma modunu görene dek ses kısma tuşuna basın.
  5. Seçmek için güç tuşuna basın.
  6. Telefon yeniden başlayacak. Kaynak: Donanım Haber

Bu işe yaramıyor mu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihaz Rootlu mu? Bilgisayardan Stock ROM yükleyip formatlayabilirsin.

Güç ve ses tuşlarına uzunca basılı tutun ekran gelince güç tuşunu bırakıp ses kısma tuşuna basılı tutmaya devam edin. Tuşlar arkada dip dibe olduğu için basıp çekmesi biraz zor olabilir sertçe basın.

Hayatta en zor şey nedir diye sorsalar bu telefonu formatlamak derdim çünkü formatlanmıyor. Nedenini bilmiyorum. Belki diyebilirsiniz güç ses kısma tuşlarına tıkla olur. 20-30 kez denedim olmadı. Bunun daha basit bir yolu var mı ya da bunu çözümleyecek bir şey varsa yardım eder misiniz?

G3 kullanırken bende Recovery'e girmekte zorluk çekiyordum. Dikkatli basmsayı deneyebilirsin. Eğer hiç girmiyorsa cihazı download moda alıp lgup ile stok yazılımı flashlayabilirsin.

G3 kullanırken bende Recovery'e girmekte zorluk çekiyordum. Dikkatli basmsayı deneyebilirsin. Eğer hiç girmiyorsa cihazı download moda alıp lgup ile stok yazılımı flashlayabilirsin.
dikkatli basıyorum zaten cihaz bloke olmuş e posta bekliyor girince şifre yanlış diyor büyük ihtimal Wi-Fi kapalı diye ve cihazı nasıl download moda alıcam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı