Custom ROM LG G4 açılmıyor

Alibe

Femtopat
Daha fazla  
LG G4 cihazıma root attım stock ROM daha sonra sıfırlamak istediğimde sistem de silinmiş bütün videoları izledim onların dediği root rom attım yine de TWRP'ye giriyor kalıyor.

Eğer bir hafıza kartına var ise cihazı tamamen düzeltebiliriz, sanırım.

@Polorchen
İndireceğim şeyi bulamadın maalesef

Konuda ki yorumlari okuyunca olup olmama konusunda düşünceye girdim. Etiketlediğim arkadaş LG konusuda bilgili, aslında konunun başına etiketlemek gerekirdi fakat forumda çok takilmiyor şu sıralar.

Dostum yaşını bilmiyorum ama ilgilendin zaman ayırdın çok teşekkür ediyorum ve cihaz için üzülmene gerek yok yedek cihazım var sadece LG cihazları seviyorum olursa olur olmazsa senin ve yardım eden herkesin canı sağ olsun.

İndireceğim şeyi bulamadın maalesef.

Dostum yaşını bilmiyorum ama ilgilendin zaman ayırdın çok teşekkür ediyorum ve cihaz için üzülmene gerek yok yedek cihazım var sadece LG cihazları seviyorum olursa olur olmazsa senin ve yardım eden herkesin canı sağ olsun.

Ya abi yaşını bilmediğim için nasıl hitap etmem gerek onu da bilmiyorum.

Konuda ki yorumlari okuyunca olup olmama konusunda düşünceye girdim. Etiketlediğim arkadaş LG konusuda bilgili, aslında konunun başına etiketlemek gerekirdi fakat forumda çok takilmiyor şu sıralar.

Dostum yardım etsen etsen sen edersin https://forum.xda-developers.com/t/tool-locked-unlocked-salt-the-lg-up-revolution-begins.3717864/ burada galiba benim için çözüm var nasıl yapayım yardım eder misin bende tam bilmiyorum nasıl yaparım yardım edersen sevinirim.

Son düzenleme:

Bu link yardımcı olabilir. Şimdi, cihazın bilgisayara bağlıyken aygıt bağlantı sesi geliyor mu?

Cihazın aygıt yöneticisinde gözükmesi lazım, sürücü yüklemediğinden ünlem işaretli olabilir.

Bu link yardımcı olabilir. Şimdi, cihazın bilgisayara bağlıyken aygıt bağlantı sesi geliyor mu?

Cihazın aygıt yöneticisinde gözükmesi lazım, sürücü yüklemediğinden ünlem işaretli olabilir.

Bunun Türkçe hali var mı daha kolay anlamak adına.

tepki yok

Yeni konular

Geri
Yukarı