LG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi geldi mi?

samsun11135

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben Lg G4 kullanıcısıyım. Birkaç arkadaşımda da G4 ve G3 modelleri var. Onlar Marshmallow güncellemesini almış ama ben hala alamadım güncellemeyi. Güncelleme için şimdi kontrol yapıyorum ama zaten en güncel os sürümünü kullanıyorsunuz yazıyor. Detaylardan bakıyorum 5.1 var yazıyor. Telefonu evkur'dan aldım. Lütfen yardım edin.

Güncelleme geleli çok oldu fakat telefon üzerinden değil. Lg 'nin kendi resmi sitesinden Lg Bridge 'yi indirin bilgisayarınıza ve kurun daha sonra telefonu usb ile bağlayın ve Lg Bridge üzerinden yazılımı güncelle deyin. G3 Marshmallow gelmedi fakat G4 Marshmallow neredeyse bütün ülkelere geldi.

Bende G4 kullanıcısıyım ve banada gelmedi. LG ile iletişim kurduğumda aralık ayı içerisinde OTA üzerinden dağıtılacağı söylendi.Bekliyoruz bakalım :D

Son düzenleme:
Lg bridge üzerinden 3 hafta önce güncellemeyi yükledim arkadaslar.
Ota güncelleme beklemiyecekseniz indirin lg sitesinden bridge yazılımını güncelleyin.

@serdar_gs yalnız hocam yorumun için sağol ama yanlış bir bilgi vermişsin G3 e güncelleme gelmedi diye fakat geldi arkadaşımda gördüm bizzat.
Resmi olarak Lg güncelleme vermedi diye biliyorum G3 için. Dolaylı yollardan kurduğunu düşünüyorum. Ayrıca Lg Bridge ile G4 cihazınızı güncelleyin ne diye OTA bekliyorsunuz :)
Hatta kesinlikle eminim G3 için resmi olarak marshmallow verilmedi aralık sonu itibari ile ilk olarak polonyaya verilmesi bekleniyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı