LG G4 bootloop veri kurtarma

TAHTALI

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 8 aydır G4 kullanıyorum. Belirli bir süredir ekranda sararma vardı ama önemsemedim. Dün de nette gezerken telefon kapandı kendini resetledi. LG Açılış ekranında kalıyor. uğraştım baya bi ara açıldı telefonkilit ekranını açtıktan bi süre sonra kapannıyor gene aynı döngü. Bunları yaparkenden deli dehşet ısınıyor. Şimdi de LG ekranında takılıyor içinde çok önemli resimler ve belgeler var. Onları PC atmam lazım önemliler benim için kurtaerdıktan sonra garantiye vereceğim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar yok mu bir çözümü?

[SOLVED] Recover data from stock unrooted G4 stuck in bootloop?
Xda linkinde yapılanlar.
1.Telefon ve pilin pilastik torba içinde bir saat dondurucuda bekletmiş.
2.Bir saat sonra pili telefona yerlestirmis halen pilastik torbadaken.
3.Telefonu açmış ugulamalar ayarlaniyorda beklemiştelefon açilmiş.
4.Telefon açılır açilmaz pili çıkarmıs 10 dakkika beklemiş.
5.10 dakkika sonra pili takmiş.
6.telefonu yeniden açmis.
7.Telefon açtıkta sonra ucak moduna almış ve ekran aydınlmasın sonuna kadar kısmış.
8.Telefonu bilgisayara baglamış ve veri kurtarma yapmış.

Birde bu videolar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not.
Benim telefonda lg g4 bootloop her an olabilir diye bekliyorum.

2`ci bir not daha.
Xda linkinde kilitli fermuarlı torba kullanmış

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı