Rehber LG G4 USU Bootloader Unlock

Android ilk çıktığında yaptığım şeyi 2022'de yeni yapabiliom, hahahaha'dan başka bir şey demediniz şu an. Ulan Apple'nin her şeyini öveni gördüm de development tarafında yere değdirmeyenini yeni görüyorum.

iOS 1.0'dan beri var bu Jailbreak, iPhone 4 ile kesinleşti.

Jailbreak ile kurduğunuz temalarla ile Android de ROM kurma arasında nasıl bir ilişki kurdunuz anlamadım. Gidip zaten yanlış rom kurma olayı da saçma zaten adam oraya not düşüyor mesela bu telefonun hem Android 6.0 veya 5.0 diyelim hangi tabanlı olması gerektiğine kadar yazıyor. Hangi cihaz için yapıldığı nasıl kurulacağı detaylı yazıyor. Yanlış ROM kurmanız için bu işte oldukça deneyimsiz olmanız lazım. Jailbreak tamam iyi bir şey fakat Android tarafı biraz daha açık ona göre biz sistem değiştiriyoruz. Kernel değiştiriyoruz. Özel Recovery'ler kuruyoruz. One UI ekranını veya Pixel Launcher'ı başka cihazlarda kullanabiliyoruz. Android tarafı Jailbreak'e göre çok daha geniş olması normal tabiki çünkü iOS kapalı kaynak ve bunlar daha zor oluyor. Bunun içinde zaten tartışma çıkarmaya gerek yok. İyi sosyaller dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…