LG G4 Yedek Pini Unuttum

Ncticn

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Günaydın,

LG G4 (H815) kullanıcısıyım ve iş yerinde çalışırken (cafe) telefonu açık bir şekilde cebime koymuşum ve telefon ekranında olan knock code birden fazla yanlış girilmiş. Ardından telefonu aldığımda Yedek Pin'i giriniz yazıyor. Ben yedek pini yaklaşık 7 ay önce değiştirdim ve hatırlamıyorum. İnternet'te biraz bakındım telefoncuları gezdim ardından herkesin Hard Reset atmam gerektiğini söyledi ama sonradan TWRP diye bir uygulama ile telefona erişip ekran kilit dosyasını silip açabilirmişim herhangi veri kaybı olmadan. Yardım edebilecek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pini unuttuğunuz için bence USB ile verilerinizi PC'ye alın. Sonradan format atın. Tabiki 3. yazılımları kullanmak size kalmış deneyebilirsiniz.

TWRP o kadar da basit bir şey değil yalnız. Bootloader kilidini açman lazım önce. Sonra bilgisayardan bootloadera adb üzerinden yükleme yaptıracaksın falan filan uzun iş. Zaten bootloader kilidini açınca verilerin sıfırlanacağından direk sıfırlaman işine gelir. Recovery'den wipe data/factory reset ile sıfırla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı