LG G7 ThinQ için VR Gözluk Önerisi

NooPlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba! Biliyorsunuz ki LG telefon piyasasına çok iddialı girdi. Tüm sorunlarından ders aldığını anladığım için LG G7 ThinQ cihazını satın aldım.

Kısaca özetleyelim. Su an ki konumuzla alakası olduğunu anlayacaksınız.

*LCD IPS panele sahip.

*1440p ekrana sahip ve 3 alt katmanlı. Yani pikselleri görmek çok zor.

*6.2 inç ekrani var ve Pie güncelleme ile çektik ekran tam kapasitesiyle kullanilabiliyor. (Evet, geldi. 22 Temmuz'da. )

*DST: X yazılımına ve Hi-Fi donanımına sahip.

Şimdi ise konumuzla alakası olan kısma gelelim:
¤6.2 inch desteklemeli.
₪Opsiyonel: Entegre Kulaklık
¤Fiyatı düşük olmasın, yüksek de olmasın. 100-150 TL arasi.

Ana gereksinimler bunlar. 3 katmanlı ekran oldugu için sikinti olcagini düşünmüyorum.

Ve bu olabilir mi? Sadece 0.1 inch buyuk telefon: Case 4u Bobo VR Z4 3D Kulaklıklı Kumandalı Sanal Gerçeklik Fiyatı

Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis ben de arıyordum 6.2 inçlik bir vr gözlük sayende buldum. Ben de Xiaomi Mi 8 Lite modelini kullanıyorum. Ama bir dakika yorumlara baktığımda kötü diyende var iyi diyende sen ne yapacaksın alırsan eğer bana da anlat nasıl olduğunu.
Merhaba! Biliyorsunuz ki LG telefon piyasasına çok iddialı girdi. Tüm sorunlarından ders aldığını anladığım için LG G7 ThinQ cihazını satın aldım.

Kısaca özetleyelim. Su an ki konumuzla alakası olduğunu anlayacaksınız.

*LCD IPS panele sahip.

*1440p ekrana sahip ve 3 alt katmanlı. Yani pikselleri görmek çok zor.

*6.2 inç ekrani var ve Pie güncelleme ile çektik ekran tam kapasitesiyle kullanilabiliyor. (Evet, geldi. 22 Temmuz'da. )

*DST: X yazılımına ve Hi-Fi donanımına sahip.

Şimdi ise konumuzla alakası olan kısma gelelim:
¤6.2 inch desteklemeli.
₪Opsiyonel: Entegre Kulaklık
¤Fiyatı düşük olmasın, yüksek de olmasın. 100-150 TL arasi.

Ana gereksinimler bunlar. 3 katmanlı ekran oldugu için sikinti olcagini düşünmüyorum.

Ve bu olabilir mi? Sadece 0.1 inch buyuk telefon: Case 4u Bobo VR Z4 3D Kulaklıklı Kumandalı Sanal Gerçeklik Fiyatı

Şimdiden sağ olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı