LG G7 ThinQ İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
LG G7 ThinQ İncelemesi
LG G7 yeni model adıyla LG G7 ThinQ oldu. G7 inceleme videomuzda güçlü işlemcisi ve hoparlörü ile dikkat çeken, panel türü değişmiş yeni sancak gemisi akıllı telefonun artı ve eksilerine bakıyoruz… LG G serisinde hep fiyat ve performansa odaklandı. Peki bu G7 modelinde devam ediyor mu? Daha önce G serisinde kullanıcıların beğendiği özellikler ya da […]

Devamı: LG G7 ThinQ İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tasarımı çok da hoş olmamış ya :/ üstte hem çentik var hem de kalın bir çerçeve var.
Not: Çentik tasarımlarını seviyorum ama çentik olan telefonda çerçeve kalın olmamalı.

Ben aşık oldum resmen ya :D Çentiğin amacı ikinci ekran gibi kapatılabiliyor ya da renklendirilebiliyor.
Çerçevesi hoşıma gitmedi ben çentik tasarımını seviyorum "Hide Notch" özelliği var diye çerçeve koymaya gerek yokmuş sanki :p Alttaki çerçeve bu özellik için gerekli ama üstte çerçeve olmamalı çentik varsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı