LG K10 Alınır mı?

Malzeme ve ekran kalitesi olarak ciddi kalitesiz bir telefon. Başta LG olmak üzere uzak durulması gereken cihazlardan

Bütçe belirtirseniz daha iyi modeller tavsiye edebiliriz.
Ayrıca K serisinde Ghost Screen sorunu yok. Her modele bu sorun etiketini vurmayın lütfen.

arkadaşlar cevaplar için sağolun 1000-1500 arası uygun fiyata iyi telefonlar kaan n2 düşünüyorum mi a1 de düşünüyorum fakat ithalayci garantisinden korkuyorum

Ben özşanal çalışanına sordum. Adam LG serisinde en çok K7 ve K10 serisinde ghost screen sorunu olduğunu söyledi.

Alakası yok. O sorun amiral gemilerinin ekranlarında var daha çok. Sebebini sana şu şekilde açıklayayım, aynısını TV panellerinde de yapıyorlar çünkü. Panalleri renk doygunluğu ve NIT değerini olması gerekenden çok fazla yükseltiyorlar. Amiral gemilerinde kullandıkları şu amoledi andıran 2K ekranlar gibi. Bundan dolayı paneller aşırı zorlanıyor ve bu tarz sorunlar meydana getiriyor. Sorunlara alternatif olarak değişik panel türleri denendi Quantum ekranlar gibi fakat başarılı olamadılar. Giriş seviye cihazların paneli zaten HD çözünürlükte ve o sekment için paneli rakiplerinden en iyisi olsun gibi bir uğraşları yok. Maliyet belli zaten.

arkadaşlar cevaplar için sağolun 1000-1500 arası uygun fiyata iyi telefonlar kaan n2 düşünüyorum mi a1 de düşünüyorum fakat ithalayci garantisinden korkuyorum

Korkmanıza gerek yok. Alışverinizi kurumsal ve büyük firmalardan yapın. Hepsiburada satıcısından almak gibi. Marketten de alabilirsiniz ayrıca. Yakından görme şansınız var.

Xiaomi MI Redmi 5 Plus 64 GB | CarrefourSA

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı