LG K8 açılmıyor

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, anneme yeni telefon aldık. Bende eski telefonunu sıfırlamak istedim. Sıfırladım fakat kurulum ekranında "Durdu: Gmail, Durdu: Wifi" uyarılarından dolayı telefonu yeniden kuramıyorum. Yedek telefon olması açısından açmaya çalışıyorum fakat başarılır olamadım. Arada bir ise "Your device is corrupt. It can't be trusted and may not work properly" hatası alıyorum. Bu telefonu nasıl yeniden çalışır vaziyete getirebilirim? Sıfırlamadan önce ne bir hata veriyordu ne de ana menüde takılma yaşatıyordu.

Türk Telekom'un satmış olduğu LG K8, açılışta LG ve Türk Telekom logosu çıkıyor.

Hocam o telefon çok kötü ya. Depolama olarak kronik sıkıntılı bir telefon. Herhangi bir SD kart var mı? Depolamada sıkıntı olduğunda uyarı vermeden uygulamaları durduruyor ve aldığınız hatayı veriyor.

Hocam o telefon çok kötü ya. Depolama olarak kronik sıkıntılı bir telefon. Herhangi bir SD kart var mı? Depolamada sıkıntı olduğunda uyarı vermeden uygulamaları durduruyor ve aldığınız hatayı veriyor.
İçerisinde bir tane hafıza kartı var ama sıfırlama kaynaklı ilk açılışta onu göremiyor sanırım.

Hayatımda gördüğüm en kötü telefon cidden, mecburiyetten almıştım zamanında.

Geri
Yukarı