LG NanoCell 4K TV, 55 inç Nano766Q serisi TV alınır mı?

QLED var iken NanoCell alınmaz diye düşünüyorum.
Nanoled ve qled farkı nedir beni aydınlatırmısın

Nanoled ve qled farkı nedir beni aydınlatırmısın
Nanolarda Kontrast, siyah ve siyah performansı yoksunluğu var IPS panel kullanıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu attığım kısımdan izleyip farkları görebilirsiniz, Attığım TCL iyidir, bütçeniz biraz daha artıyorsa Samsunga da yönelebilirsiniz. Zaten LG biraz geride kaldı TV konusunda.

Nanolarda Kontrast, siyah ve siyah performansı yoksunluğu var IPS panel kullanıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu attığım kısımdan izleyip farkları görebilirsiniz, Attığım TCL iyidir, bütçeniz biraz daha artıyorsa Samsunga da yönelebilirsiniz. Zaten LG biraz geride kaldı TV konusunda.
Şimdi hocam benim bu televizyona yönelme sebebim 9 taksit olması imkanlar ona el veriyor birde bime piyasa fiyatından yaklaşık 2500 TL ucuza geliyor yani pişman eder mi

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-30-18-04-46-109_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-30-18-04-46-109_com.android.chrome.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 9
Şimdi hocam benim bu televizyona yönelme sebebim 9 taksit olması imkanlar ona el veriyor birde bime piyasa fiyatından yaklaşık 2500 TL ucuza geliyor yani pişman eder mi
Hocam pişman edecek bir televizyon değil, ben cevabı genel anlamda verdim, bütçeniz buna el veriyorsa fiyatta uygunsa neden alınmasın. Sonuçta LG yabana atılacak bir marka değil. 20 bin tl civarlarında QLED yok zaten LED tvler var ya da çok dandik markalar. Bunlarla kıyaslandığında Nanocell alınır.

Geri
Yukarı