LG Optimus G2 mi Samsung Galaxy S4 mü?

Araştırma yapmadan ve kulaktan dolma mı? LG ve İstanbul Bilişim konusunda aslında sen araştırma yapmamışsın ve bilgin yok ki gelip de bizlere soruyorsun; her ikisinin de ne mal olduğunu bilip bizler de sana cevaplıyoruz. Sana ve senden sonrakilere kendi tecrübemiz ve araştırmalarımızla faydalı olabilecek şeyler sunmaya çalışıyoruz. Fakat sen anlam veremediğim bir şekilde hakaret edermiş gibi ters cümleler kuruyorsun. Tamam o zaman şöyle yapalım; İstanbul Bilişim'den o güzel cici LG'ni al (zaten alacakmışsın) ve yoluna devam et. LG yazılım desteğini kestiğinde ve teknik servis olarak başına iyi olmayan şeyler geldiğinde sakın gelip bu forumda ağlama. Suç bizde ki sana ve senin gibi kişilere doğru bilgi vermeye çalışıyoruz, yazık. Bilip bilmeden ters konuşmanı da akıl yaşına veriyorum.
Memnuniyetimi bildirmek için konu açarım forumda :D

S4 gibi pazar malı gibi dandik plastik'den yapılmış yapısı ve ısınma gibi problemleri göz ardı etmemelisin. LG G2 her türlü önde bir yapısı var güncelleme konusuna gelirsek S4'den geri kalcağını zannetmiyorum.

Merhaba arkadaşlar,

1800TL~ civarı bütçem var. İki telefon arasında kaldım G2 ve S4 ikisininde özellikleri hemen hemen aynı G2'nin 2.3 Ghzlik bi' işlemcisi var sanırım üstün olarak, bir de ekran farklılığı filan. İstanbul Bilişim'den almayı düşünüyorum güvenilir bir şirket mi? Teknik servis hizmeti nasıl? Bilgilendirir misiniz?

İstanbul Bilişimi bilemem ama bence G2 al derim..çünkü samsung bazen kasma gibi zaman zaman sorunlarla karşılaşabiliyor..hem samsungun malzeme kaliteside kötü ısınma sorunu var vs..bunu kimisi umursar kimisi umursamaz..özellik ve donanım bakımından G2 daha üstün..zaten bende onu almayı düşünüyorum ama bazı insanları hafıza arttırma olmaması düşüncelerini S4 e kaydırabiliyor.. 32 GB lik sürümü alırsan hafıza kaygın olmaz bence :) zaten benchmark testlerindede performans bakımından G2 nin daha üstün olduğunu görüceksin :matrix: :) G2 de hem daha güçlü işlemci var o yöndende üstün

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı