LG PA70G Projeksiyon Alınır Mı?

bazzinga

Kilopat
Yer
İzmir
Merhaba. Uzun zamandır hem ekran kartı hem projeksiyon almak istiyorum. Ekran kartını kafamda oturttum (RX 580). İşten gelince bilgisayar oynamak için koltuğa oturmak zor geliyor artık. Ben de uzandığım yerden büyük ekranda oyun oynamak istiyorum ama illa televizyonumu alıp duvara sabitleyeyim diye düşünürken büyük ekran ve uygun fiyata istediğim bir cihaz almanın zor olduğunu düşündüm. Zaten taşımak istesen ayrı bir dert. O yüzden iPad alayım telefondan da kurtulurum video izlerken diye araştırma yaparken hiç aklımda olmayan projeksiyonlara denk geldim. Hem film, dizi hem oyun oynamak için en ideal alet olarak bunda karar kıldım. Letgo'da baktım en düzgün birkaç model ayırdım derken bu model kafama tam oturdu. Zaten LED 30.000 saat ömürü var günde 4 saaten 20 yıl kullanılır diye reklamları var ki ben minimum şimdilik 5 yıl götürsün beni yeter diyorum. Bu cihaz sizce nasıl? Kullanan arkadaşlar var mı? İnternette videolarında baktım. Hatta PG60G (yanlış hatırlamıyorsam) modeli ile yan yana olan bir bir videosu da mevcut YouTube'da. Bu cihaz önceliğim ve siz önerir misiniz? Kullanmadıysanız bile özelliklerine bakarak fikir verirseniz harika olur. Şimdilerde 2000₺'den başlayan ve bu cihaz özelliğinde olan modeller var fakat o kadar vermek mantıksız geliyor. LG sanırım güzel modelleri ve uygun modelleri hep 2. elde mevcut şuan. Fikirlerinizi bekliyorum.
20181111_212805.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı