LG PC Suite İçindeki Notları Başka Telefona Aktarmak

• Konuyu başlatan zzaf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 5B

zzaf

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Teknolojileri
Merhaba arkadaşlar, bende LG L80 telefon var, bu telefonun anakartı bozuldu o yüzden sürekli anasayfa durduruldu hatası alıyorum ve telefonu hiçbir şekilde kullanamıyorum. Sadece yukarıdan aşağı çekilebilen ayarları kullanabiliyorum ve LG PC Suite programı ile tüm yedeklerimi aldım (resim, müzik, ses kaydı, telefon rehberi, notlar). Arkadaşlar yeni bir telefon aldım ASUS Zenfone 2 ve notlar hariç tüm yedekleri yeni aldığım ASUS telefona attım ancak notlarımı bir türlü alamıyorum. PC Suite notları nereye attı, uzantılarını ne olarak kaydediyor bulamadım. 78 tane çok önemli notlarım var ve bu notları sadece LG PC Suite programı ile görebiliyorum, başka hiçbir yere alamıyorum.
P_20161027_201450_1_LL_p.jpg

Başka LG telefon bağladım PC Suite'den belki alabilirim diye ama bilgisayara yedeklenen notları alamadım çünkü L80 ile yedeklediğim notları başka bir LG modeli ile alamıyorum, illa
LG L80 telefon istiyor. Ben bu notlarıma nasıl ulaşabilirim? Bu benim için çok önemli, lütfen yardımcı olur musunuz?

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
PC Suite o notları nereye kaydettiğini bulabilirseniz direk ordan telefona kopyalayabilirsiniz. Direk notlara gelmez telefonda ama Microsoft Office Word gibi yazılımlarla açabilirsiniz.

Okan kardeşim nereye attığını bulamıyorum işte.. Farklı bir uzantı kullanılmış yada farklı bir sistem kullanmış. O yüzden notların nerde olduğunu bulamıyorum.. Bunlar notları hangi uzantılarla kullanıyor ki.

@Murat5038

Evet öyle birşey yaptım murat .mbak uzantılı bir dosya kaydetti belgelerimin içine.. Bu uzantıyı nasıl açacağımı bilmediğim için öyle kalmıştı.. Dediğin program ile birşeyler yapmaya çalışacağım.

Sağol @Murat5038 bu mbat uzantısını başka dosyadan açabiliyor muyuz veya başka bir uygulama ile alıp örneğin mobile yedekleme yedekten yükleme uygulamaları gibi araçlar programlar onu okuya bilirsen belki android sisteme atabiliriz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı