LG Smart TV'ye 5+1 Müzik Sistemi nasıl bağlanır?

Hocam kablolarını ucunu gösterin denmiş göstermemişsiniz. Neyse ki nasıl olduklarını biliyoruz... Koymadığınız fotoları ben koyayım.

Şimdi müzik setinde durum bu:

Eki Görüntüle 28086

TV'nin modelini yanlış yazmışsınız. 47LD420 olması muhtemel. Fakat bu TV'de koaksiyel ses çıkışı yok. Optik çıkış var. Bu durumda bu ses sistemini bağlayamazsınız.

Eki Görüntüle 28087
Haklısınız TV modeli 47 LA 620S olacaktı.

Merhaba yeni uyeyim...

LG la 640s TV var ve geçenlerde bir arkadaş LG lh t3632sd ev sinema sistemi hediye etti.Tabii eski model bunu ne PC ya ne de TV bağladığı halde ses alamadım yardımcı olursanız sevinirim

bnde de Premier PHT37300 ses sistemi var ama phılıps tv e bağlayamıyorum. Giriş çıkışları attım bir bilen yardımcı olrsa çok sevinirim
20150729_222208 (2656 x 1494).jpg
20150729_220645 (2656 x 1494) (876 x 493).jpg

Hocam kablolarını ucunu gösterin denmiş göstermemişsiniz. Neyse ki nasıl olduklarını biliyoruz... Koymadığınız fotoları ben koyayım.

Eki Görüntüle 28086

TV'nin modelini yanlış yazmışsınız. 47LD420 olması muhtemel. Fakat bu TV'de koaksiyel ses çıkışı yok. Optik çıkış var. Bu durumda bu ses sistemini bağlayamazsınız.

Eki Görüntüle 28087
Peki nasıl bağlayaniliriz

Eki Görüntüle 28086

Eki Görüntüle 28087
Optical digital audio dönüştürücüyle bağlayamazmıyız hocam

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı