Çözüldü LG TV Laptopa Bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hayır denemedim denicem en yakın zamanda.
Home tuşuna bastıktan sonra hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o seçenek üzerinde durun. Ardından bilgisayarınızın sağ alt kısmından Bildirimleri Yönet kısmında bulunan Bağlan' a tıklayarak ekranınıza bağlanmayı seçin. Ardından TV'ye geri dönerek oradaki işletim sistemini seçerek bağlantıyı gerçekleştirin. Tüm bunları yaparken TV'nin ve PC'nin aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.
Hayır denemedim denicem en yakın zamanda.
Home tuşuna bastıktan sonra hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o seçenek üzerinde durun. Ardından bilgisayarınızın sağ alt kısmından Bildirimleri Yönet kısmında bulunan Bağlan' a tıklayarak ekranınıza bağlanmayı seçin. Ardından TV'ye geri dönerek oradaki işletim sistemini seçerek bağlantıyı gerçekleştirin. Tüm bunları yaparken TV'nin ve PC'nin aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

Çözüm
Home tuşuna bastıktan sonra hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o seçenek üzerinde durun. Ardından bilgisayarınızın sağ alt kısmından bildirimleri yönet kısmında bulunan bağlan' a tıklayarak ekranınıza bağlanmayı seçin. Ardından TV'ye geri dönerek oradaki işletim sistemini seçerek bağlantıyı gerçekleştirin. Tüm bunları yaparken TV'nin ve PC'nin aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

Sonunda başardım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı