LG UltraGear 24GN60R-B 23.8 alınır mı?

Va panelde yaşadığım durumu atıyorum direkt buna göre kıyaslayıp anlayabilirsin

Dosya Ekleri

• IMG_2773.png
    793,4 KB · Görüntüleme: 808

Nasıl hoşuna gitti mi monitör bende almak istiyorum genelde CS:GO oynarım önerir misin şu an 3550 TL kutudan hangi kablolar çıkıyor DP kablosu çıkıyor mu?

Nasıl hoşuna gitti mi monitör bende almak istiyorum genelde CS:GO oynarım önerir misin şu an 3550 TL kutudan hangi kablolar çıkıyor DP kablosu çıkıyor mu?
Şu an beni fazlasıyla tatmin ediyor ve öneriyorum. Kutudan sadece HDMI çıkıyor DP mevcut değil.

@orpheus2690 merhaba hocam bende bugün sipariş verdim salı günü gelecek bir terslik olmaz ise şu an nasıl deneyiminiz tepki süresi ve renkleri güzel mi?

@orpheus2690 Merhaba, ben de monitör bakıyorum oyun odaklı freesynch olan. Rekabetçi online oyunlar oynamıyorum. Su anki kullandığım monitörüm 60hz 5ms 21.5 inç. 144hz bir monitörü de 75 hz a kitleyip oynamayı düşünüyorum çünkü gözüm yüksek hıza alışırsa 60lara gerilediğinde gözümü çok rahatsız edip yorabilir. 1ms ile 5 ms arasında rekabetçi oynamayacaksam da tek kişilik oyunlarda bir fark görür müyüm? Almışken kaliteli bir şey alayım diye bu modele bakıyorum ama özelliklerini kullanmayacaksam neden bu kadar fazla para vereyim de diyorum. Diğer alternatifim de samsungun 75 hzlık freesynchli 2500 ü geçmeyen bir modeli. Siz kullandığınız için deneyimleriniz daha tazedir. Diğer arkadaşlar da deneyimlerini paylaşırsa örnek olarak daha önce kullandığıyla fark var mı gibisinden çok sevinirim.

Ben şu an çok memnunum. Tepki süreleri ve renk kalitesi tatminkar derecede şu an.
Bende de bu monitör var ama ne zaman oyuna girsem çözünürlüğü otomatik 2560x1440a çekiyor oyunlar. Halbuki monitör 1080p. Sorun Windows kaynaklı mı yoksa monitörün firmwarei mi çözemedim.

Bende de bu monitör var ama ne zaman oyuna girsem çözünürlüğü otomatik 2560x1440a çekiyor oyunlar. Halbuki monitör 1080p. Sorun Windows kaynaklı mı yoksa monitörün firmwarei mi çözemedim.
Hiç böyle bir şeye denk gelmedim maalesef.

Bende de bu monitör var ama ne zaman oyuna girsem çözünürlüğü otomatik 2560x1440a çekiyor oyunlar. Halbuki monitör 1080p. Sorun Windows kaynaklı mı yoksa monitörün Firmware'i mi çözemedim.

Aynı sorun bende de mevcut çözebildiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…