Satılık LG UltraGear 24GN650-B 144hz 1ms Gaming Monitör

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Monitöre muadil olarak alabileceğiniz sıfır ASUS 144Hz IPS monitör bu fiyatken alınabileceğini düşünmüyorum. Fiyatta revize şart.
1ms GtG, HDR, FreeSync Premium, DP 1.4 ve pivot özelliği varsa neden olmasın :) Monitör yeni kutusu faturası garantisi her şeyi duruyor, temiz, sıfırdan farkı yok. Sıfırı 4400₺ şuan. Ben çok uygun fiyattan sattığımı düşünüyorum. İlgilenenler ulaşabilir.

:) Monitör yeni kutusu faturası garantisi her şeyi duruyor, temiz, sıfırdan farkı yok. Sıfırı 4400₺ şuan.
Yenilenen modelde sıfır 4200₺. Siz bu konuyu açtığınızda bir arkadaş bunu size söylediğinde dahada ucuzdu. Kimsenin 350-400₺ için sıfır yerine sizden alacağını düşünmüyorum bende. Arkadaşlar iyi niyetten uyarmış. Hayırlı satışlar.

Yenilenen modelde sıfır 4200₺. Siz bu konuyu açtığınızda bir arkadaş bunu size söylediğinde dahada ucuzdu. Kimsenin 350-400₺ için sıfır yerine sizden alacağını düşünmüyorum bende. Arkadaşlar iyi niyetten uyarmış. Hayırlı satışlar.
Yenilenen modeli eski modelle hiçbir farkı olmadığını gördüm, tek iyi yanı güç tüketimi konusunda olmuş hatta kötü tarafları bile var ekteki görselde de en düşük fiyatını ve kötü olan yanlarını görebilirsiniz. 650₺ daha fazla vermek isteyen arkadaşlar gidip alabilir. Daha az vermek isteyenler de ikinci el tercih edebilir. Dediğim gibi sıfırdan farkı yok. Kutu, garanti, fatura her şeyi duruyor, herhangi bir sıkıntısı da yok. Arkadaşların iyi niyetine teşekkür ettim zaten yukarıda, bu modelin revize edilmiş versiyonunun olduğunu öğrenmiş oldum.

Screenshot_2023-06-28-09-15-31-314_com.android.chrome.jpg

IMG_20230628_092340.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı