LGS 2. nakil tercihlerinde yerleşebilir miyim?

MelihTR

Hectopat
Kek günü
LGS'den sonra tercih dönemi başladı. LGS'den iyi alamadığım için sınavsız tercih yaptım. Geçen sene 94.6 üstü alan liseye 95.3 ile gidemedim, en kötü 95.8 almış. Ben de nakillerde denedim, gene olmadı. Nakilde en kötü 96.4 ile almış. 2. nakilde sizce gelir mi yani kaç tane boş kontenjan gelirse gidebilirim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS'den sonra tercih dönemi başladı. LGS'den iyi alamadığım için sınavsız tercih yaptım. Geçen sene 94.6 üstü alan liseye 95.3 ile gidemedim, en kötü 95.8 almış. Ben de nakillerde denedim, gene olmadı. Nakilde en kötü 96.4 ile almış. 2. nakilde sizce gelir mi yani kaç tane boş kontenjan gelirse gidebilirim sizce?

Bende LGS puanım iyi olmadığı için geçen sene 91 ortalama ile alan anafartalar lisesine gitmek için tercih yapmıştım, 2 kere ama gelmedi(89 ortalamam var).Okul evimede yakın ama bana 10km uzaklıktaki huriye süer gelmişti. Bence yazma kesin gelir dediğin liseleri tercih yap.

Merhaba, nakillerde girenlerin en düşük puanına nasıl baktınız hocam?

E-Okul'dan
Bende LGS puanım iyi olmadığı için geçen sene 91 ortalama ile alan anafartalar lisesine gitmek için tercih yapmıştım, 2 kere ama gelmedi(89 ortalamam var).okul evimede yakın ama bana 10km uzaklıktaki huriye süer gelmişti. Bence yazma kesin gelir dediğin liseleri tercih yap.

Şu an kazandığım lise benim kayıt alanımdaki 2. en iyi lise fakat 10 11 ve 12 sınıflar 78 ortalama ile girmişler ve okul yeni bir okul öğretmen kadrosu kaliteli değil benim istediğim lise Ankara'nın en iyi sınavsız alan lise.
Merhaba, nakillerde girenlerin en düşük puanına nasıl baktınız hocam?

Dosya Ekleri

• Cut Paste Photos2021_08_02_02_27_27.png
    Cut Paste Photos2021_08_02_02_27_27.png
    87,6 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı