LGS 2023 Atatürk Anadolu lisesi gelir mi?

Daha iyisi de gelebilir ama bu sene sınav çok kolaymış kesin değil.

Evet kesin değil matematikte dikkatten kaçırmışım soruyu ya.

Çankaya'daki mi?

Yok yenimahalle.

Hocam yenimahallede'kinden bahsediyorsanız geçen sene 471 ile almış. Bu sene de girme ihtimaliniz var. Yüzdelikler değiştiyse sıkıntı çıkabilir ama.

Umarım gelir ya gelmezse de sıkıntı yok cumhuriyet e giderim herhalde fen lisesi olan.

Umarım gelir ya gelmezse de sıkıntı yok cumhuriyet e giderim herhalde fen lisesi olan.
Hocam yine de iyi yapmışsınız. Ben geçen sene 430 küsür aldım ama bu sene daha kolay diyorlar. Puan hesaplamada 476 çıkar ama o puan artabilir. Bende de 423 gösteriyordu. Bir isimi vardı bu olayın ama şuan unuttum. Diğerlerinden daha iyi yapınca ekstra puan geliyor soruya bağlı. Neyse hayırlı olsun size.

Hocam yine de iyi yapmışsınız. Ben geçen sene 430 küsur aldım ama bu sene daha kolay diyorlar. Puan hesaplamada 476 çıkar ama o puan artabilir. Bende de 423 gösteriyordu. Bir isimi vardı bu olayın ama şu an unuttum. Diğerlerinden daha iyi yapınca ekstra puan geliyor soruya bağlı. Neyse hayırlı olsun size.

Sağ olun.

Hocam yine de iyi yapmışsınız. Ben geçen sene 430 küsür aldım ama bu sene daha kolay diyorlar. Puan hesaplamada 476 çıkar ama o puan artabilir. Bende de 423 gösteriyordu. Bir isimi vardı bu olayın ama şuan unuttum. Diğerlerinden daha iyi yapınca ekstra puan geliyor soruya bağlı. Neyse hayırlı olsun size.
Standart Sapma mı?

Geri
Yukarı