LGS 302 puanla Anadolu'ya girebilir miyim?

Merhabalar LGS geçtikten sonraki sorularım bunlar:

*302 puan almımışım Anadolu'ya gidebilir miyim?
*Okul 30 puan veriyor mu gerçekten?
*Karne ortalamam 80 bunu bölünce 5'i 20 çıkıyor puanım 320'mi olur mu?
*80 ortalama ile Anadolu Lise'sine gidebilir miyim? Yaşadığım yer:İstanbul/Pendik.
Kardeşim ben zamanında TEOG'dan 303 aldım, o zamanlar puanım Anadolu Lisesine de yetiyordu ama en yüksek puanlı okul kafasıyla mesleğe gittim. 5 yıl sonra büyük yanlış yaptığımı fark ettim. Yetiyorsa puanın, 250 puanlık Anadolu Lisesi olsa dahi git. Sakın başka bir şeyi düşünme.

Kardeşim ben zamanında TEOG'dan 303 aldım, o zamanlar puanım Anadolu Lisesine de yetiyordu ama en yüksek puanlı okul kafasıyla mesleğe gittim. 5 yıl sonra büyük yanlış yaptığımı fark ettim. Yetiyorsa puanın, 250 puanlık Anadolu Lisesi olsa dahi git. Sakın başka bir şeyi düşünme.
Zaten tonguç'un videosuna bakarsanız puan' lar düşer diyor ama sınav gerçekten zordu.

Zaten tonguç'un videosuna bakarsanız puan' lar düşer diyor ama sınav gerçekten zordu.
he he. Sen bide bizleri düşün :D. Biz hiç daha önce bilmediğmizi sınava girdik :D.
Ayrıca. Ben olsam bazı özel okullarların bursluluk sınavları oluyor onları denerdim. Ben mesela Lgs'den 325 almıştım çok üzülmüştüm. İşte Anadolu lisesine gittim 1 sene. Sonra Bahçeşehir bursluluk sınavları yapıldı oraya girdim kazandım. Şimdi Çanakkale Bahçeşehir Fen lisesinde okuyorum. Ve gayette başarılıyım. Yani her şey o not değil :).

Geri
Yukarı