LGS için geç mi?

100 sorudan başlamıştım geçen hafta. Bugün 250 tane çözdüm mesela evde olduğum için

Geç değil bn geçen sene girdim uyuyarak 390 aldım çalışırsan rahatça 450 alırsın.

Fende sinan kuzucu, mozaik, hız, isem ve masterdan ilerliyorum

Benim de fen dersim kötü idi diğerleri ortalamayı ben de yılbaşından sonra gerçekten kafamı iki elimin arasina koyup düşünmeye başladım dershanede deneme sınavlarım 340 380 arası idi her zaman fakat düzenli olarak gayretle çalıştım ve en önemlilerinden biri sınav sırasında sters yapmamaya özen gösterdim ve benim gibi takıntılı biri ilk kez stressiz bir sınava girdim ama şuan bbal de okuyorum.Onemli olan azim çaba ve sınav sirasinda stres yapmaman asla kendinden şüphe duyma.

Fende sinan kuzucu, mozaik, hız, isem ve masterdan ilerliyorum
Sinan kuzucu sorularini ben de beğenerek cozuyordum tam da onu tavsiye edecektim soruları kaliteli ve zorlayıcı lgsde bu kadar zor çıkmıyor ve bir şey daha ekleyeyim hep çok zor çok zor gitme ortalama çöz çünkü LGS cozdugun bu soruların çoğundan basit.zora alisirsan bassite biraz zorlanabilir ve zaman kaybedebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…