LGS senesinde yalnız kalmak

Daha fazla  
Bu konuyu sadece konuşacak kimsem olmadığı için açıyorum. Saçmaladıysam çok gülmeyin.

8.sınıfa gidiyorum. Yazın fena geçmedi. Yalnızdım ama eğlendim hiç yoksa. En azından bisiklet sürüp spor yaptım ve bu bile yeterince güzeldi. Ailem LGS senem olduğu için sporu bıraktırdı. Cidden ruh hastası olmak üzereyim. Ezik bir arkadaşım vardı. Oda beni daha ezik biri için sattı (Bu konuyu detaylı anlatmıyorum.). Bu ezikler bir de benimle dalga geçiyor. Vurmak istiyorum vuramıyorum. Stresimi atamıyorum. Kilom ile dalga geçiyorlar (11 kilo verdim ve gayet iyi durumdayım ama maksat beni deli etmek). Sinirlendiğim biri olduğunda içime atıyorum. Konuşacak kimsem yok. Artık insanların yüzünü bile görmek istemiyorum. Birde LGS'nin stresi var. Yalnız kalınca daha da çok üstüme gelmeye başladı. Şaka yapmıyorum ciddi anlamda selam verecek kimsem yok. Bu konuyu açma sebebim de bu.

Ben de 9.sınıfa gidiyorum benim sana tavsiyem bu varlıklar ile iletişime bile geçmeyip eğer okumaya niyetliysen LGS'ye çalış sınavda güzel bir sonuç alırsan iyi bir lisede sıfırdan başlarsın, belki iyi bir arkadaş çevresi falan yaparsın ruhsal olarak kendine gelirsin. Üstünden de en azından 2 yıllığına bir sınav stresi kalkacak ve rahatlayacaksın. Şimdiden başarılar.

Ben de 9.sınıfa gidiyorum benim sana tavsiyem bu varlıklar ile iletişime bile geçmeyip eğer okumaya niyetliysen LGS'ye çalış sınavda güzel bir sonuç alırsan iyi bir lisede sıfırdan başlarsın, belki iyi bir arkadaş çevresi falan yaparsın ruhsal olarak kendine gelirsin. Üstünden de en azından 2 yıllığına bir sınav stresi kalkacak ve rahatlayacaksın. Şimdiden başarılar.

Sağ ol. Zaten sürekli ders çalışıyorum. Aslında rahatlamış gibi değil oldum bunlardan kurtulunca ama çok daralmıştım biraz içimi döküyüm dedim. Hangi liseye gidiyorsun bu arada? Gittiğin lisenin ortamı nasıl?

Bu konuyu sadece konuşacak kimsem olmadığı için açıyorum. Saçmaladıysam çok gülmeyin.

8.sınıfa gidiyorum. Yazın fena geçmedi. Yalnızdım ama eğlendim hiç yoksa. En azından bisiklet sürüp spor yaptım ve bu bile yeterince güzeldi. Ailem LGS senem olduğu için sporu bıraktırdı. Cidden ruh hastası olmak üzereyim. Ezik bir arkadaşım vardı. Oda beni daha ezik biri için sattı (bu konuyu detaylı anlatmıyorum.). Bu ezikler bir de benimle dalga geçiyor. Vurmak istiyorum vuramıyorum. Stresimi atamıyorum. Kilom ile dalga geçiyorlar (11 kilo verdim ve gayet iyi durumdayım ama maksat beni deli etmek). Sinirlendiğim biri olduğunda içime atıyorum. Konuşacak kimsem yok. Artık insanların yüzünü bile görmek istemiyorum. Bir de LGS'nin stresi var. Yalnız kalınca daha da çok üstüme gelmeye başladı. Şaka yapmıyorum ciddi anlamda selam verecek kimsem yok. Bu konuyu açma sebebim de bu.

Kafana takma bende öyleydim ve hırslıydım sosyal medyayı bıraktım, arkadaşlarımı bıraktım(LGS sürecinde),eğlence aktivitelerinin genelini bıraktım ve sadece düzenli ders çalıştım ve bunun sonucunda kaliteli bir fen lisesine yerleştim bana soracak olursan tüm bu yaptıklarım değdi mi diye. Evet kesinlikle buna değdi. Arkadaşlarım çok iyi hepsi anlayışlı, zeki, mantıklı düşünebilen kişiler. Sana tavsiyem(eğer stresli ve kötü bir hayat istemiyorsan) telefona kesinlikle bağımlı olma mümkün olduğu kadar bırak hatta yapabilirsen tamamen bırak ve derslerine yoğunlaş. Benim babam şöyle derdi sınav sürecimde"senin arkadaşın yok" evet bunu derdi ve iyi ki demiş çünkü bana güzel ve stresli olmayan bir hayat standartları oluşturdu.

Sağ ol. Zaten sürekli ders çalışıyorum. Aslında rahatlamış gibi değil oldum bunlardan kurtulunca ama çok daralmıştım biraz içimi döküyüm dedim. Hangi liseye gidiyorsun bu arada? Gittiğin lisenin ortamı nasıl?

Ankara Altındağ yıldırım beyazıt fen lisesi daha 2 senedir olan bir fen lisesi. Ortamı güzel bana göre fen ile Anadolu'nun karışımı gibi. Ne o inek diye tabir edilen tipler ne de Full işi gücü makara olan tipler, ben ve benim arkadaşlarım, sınıfım tam olarak tabir ettiğim gibi. 11-12.sınıflar eski Anadolu Lisesi'den biraz kekomsu tipler ama onların bizimle alakası yok kendi hallerinde takılıyorlar.

Kafana takma bende öyleydim ve hırslıydım sosyal medyayı bıraktım, arkadaşlarımı bıraktım(LGS sürecinde),eğlence aktivitelerinin genelini bıraktım ve sadece düzenli ders çalıştım ve bunun sonucunda kaliteli bir fen lisesine yerleştim bana soracak olursan tüm bu yaptıklarım değdi mi diye. Evet kesinlikle buna değdi. Arkadaşlarım çok iyi hepsi anlayışlı, zeki, mantıklı düşünebilen kişiler. Sana tavsiyem(eğer stresli ve kötü bir hayat istemiyorsan) telefona kesinlikle bağımlı olma mümkün olduğu kadar bırak hatta yapabilirsen tamamen bırak ve derslerine yoğunlaş. Benim babam şöyle derdi sınav sürecimde"senin arkadaşın yok" evet bunu derdi ve iyi ki demiş çünkü bana güzel ve stresli olmayan bir hayat standartları oluşturdu.
Zaten telefona neredeyse hiç bakmam. Sosyal medya yok gibi bir şey. Sadece bazen reddite girip /r popular a 15 dk bakıp çıkıyorum. Sağolun hocam. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı