LGS son 1,5 ay kala toplarlanır mı?

Daha fazla  
LGS'ye çok çalışmadım. Dönem başından beri günlük Max 50 soru. O da sadece matematikten yüzde. 1'lik dilime girebilir miyim sizce? Denemelerim de genelde 420 460 matematik Full fen 2 (genelde ezber bir tane konudan oluyor periyodik tablo ile ilgili ) yanlış, inkilap Full, din 2, İngilizce 5 Türkçe 3-5 yanlış arası geliyor. Boş yok. Ben en kötü ihtimal yüzde 3,5 dilim hedefliyordum. Şu anda çalışmadığım için pişmanlık yaşıyorum. Son 1.5 ay kala toparlayabilir miyim? Sayısal konu eksiğim yok. Türkçe konu eksiğim. İngilizce'de kelime eksiğim var. Onun dışında bir eksiğim yok.

Puanlar ve netler yeterli ancak İngilizce’yi zaten basit sorarlar. İngilizce kelimeleri ezberle, din çalış, Türkçe’den de bol bol soru ve paragraf çöz. Bunları yaparsan yüzde 2’ye kesin girersin. Sonuçlar açıklanınca buraya yazabilir misin?

Çok rahat toparlarsın, İngilizce'de kelimelere çalışsan olay bitiyor zaten, Türkçe'de de test yerine paragraf ve konu anlatımı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umudun önemli,pişmanlığını örtmeye gayret et.sürekli tekrarlarını ihmal etme,sana mötü hissettiren insanlardan uzak dur.hedefin mutlaka olsun.

Sormak istediğin birşey olursa seve seve cevap veririm...

290 Puandan 420 Puana çıkılırmı?

290 Puandan 420 Puana çıkılırmı?
Kardeşim kusura bakma ama millet sene boyu sen yatarken emeğini terine katıpta çalışmışken...seninki armut piş ağzıma düş gibi birşey.yapman çok zor fazla da uğraşma bence.

Kardeşim kusura bakma ama millet sene boyu sen yatarken emeğini terine katıpta çalışmışken...seninki armut piş ağzıma düş gibi birşey.yapman çok zor fazla da uğraşma bence.
Armut piş ağzıma düş derken? Soru çalarak elde edebilirmiyim diye sormadım çalışarak elde edebilirmiyim diye sordum Söyledikleriniz doğru ama üslubunuz yanlış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…